• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty improwizacji z Różą

Rozrywka i rozwój osobisty. Kreatywność, wystąpienia publiczne, praca w zespole i oswajanie wewnętrznego krytyka - to niektóre z tematów, nad którymi pracujemy za pomocą gier, scen i zadań wywodzących się z teatru improwizowanego.

w każdy czwartek (do 21.12), godz. 19:00

bilety 40 zł
Niezależnie, czy zajmujesz się sceną, biznesem czy ogniskiem domowym, znajdziesz w impro coś dla siebie. Boisz się? Świetnie, zapraszam do odkrywania, jakie talenty w nas drzemią.

Będziemy tworzyć improwizowane sceny z wykorzystaniem sugestii widowni, popełniać błędy, opowiadać historie, grać postaci poważne i absurdalne, a najwięcej będziemy się śmiać, powracając do spontaniczności, która być może została przytłumiona przez świat, w jakim żyjemy.
Rozkład jazdy:
Wtorki, 17.30-19.00, Młode Impro (tylko dla studentów UG - nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na Dzień Otwarty 18.10 do sali 41, w budynku ACK, na Wita Stwosza 58)
Wtorki, 19.15-21.00, Grupa podstawowa (wstęp do krótkich form)
Środy, 17.30, Grupa średniozaawansowana, (wstęp do długich form)

Czas trwania: Dwa semestry, X 2022 - VI 2023. Rok kończy się pokazem powarsztatowym (bez przymusu). Po drodze mogą się trafiać dodatkowe okazje do grania.

Prowadząca: Małgorzata "Róża" Różalska. Improwizatorka, reżyserka (po Gdyńskiej Szkole Filmowej), fotografka (po ASP) i mgr kulturoznawstwa. Sztukę improwizacji zgłębia od liceum, od 15 lat prowadzi impro zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Nauki pobierała od kilkudziesięciu nauczycielek i nauczycieli z całego świata. Uczyła, występowała i reżyserowała już w 18 krajach, od USA po Australię. Prowadzi podcast Kreatura, o impro i szeroko pojętej komedii.
Szczegóły na https://rozalska.com

Koszt: 220 zł miesięcznie (4 zajęcia). Młode Impro dla studentów UG bezpłatne - opłacone przez Alma Mater.

Zapisy na rozalska.malgorzata@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    220 zł
Koszt: 220 zł miesięcznie (4 zajęcia). Młode Impro dla studentów UG bezpłatne - opłacone przez Alma Mater.

Zapisy na rozalska.malgorzata@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!

Opinie

Sprawdź się

Najstarszy teatr w Trójmieście to...?