stat

Warsztaty haiku dla dorosłych - Symbole

Zapraszamy do Gdańskiej Szkoły Haiku, która ruszyła od września tego roku. Zajęcia zakończone zostaną wydaniem zbiorowego tomiku.

lis 6

sobota, godz. 18:00 - 18:45

Pogórze,
bilety 35 zł
lis 14

niedziela, godz. 11:00 - 13:00

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 70 zł
Bez obaw, nie trzeba umieć pisać wierszy, wystarczy zmysł obserwacji i otwarcie na łączenie krótkiej formy literackiej z pracami plastycznymi. Zajęcia świetnie rozwijają wyobraźnię oraz uczą twórczego myślenia.

Na tym spotkaniu poznamy działanie symboli, jako ważnych elementów poezji. Wybierzemy też utwory do tomiku i przygotujemy się na slam.

ZAPISY: klubwrzeszczaka@gmail.com
Można zapisać się na cały cykl lub na wybrane zajęcia.
Wstęp wolny.
Dofinansowano przez Miasto Gdańsk

Kolejne spotkanie:

14 XII (sobota) godz. 16.00 - Slam i spotkanie autorskie - promocja tomiku. Spotkanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (element wspólny). Opowiemy o tomiku, przygotujemy japoński poczęstunek. Autorzy przeczytają publicznie swoje utwory. Odbędzie się też Haiku Slam otwarty dla każdego. Spotkanie poprowadzi Wojciech Boros.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?

 

Najczęściej czytane