• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty ekohumanistyczne

Spotkania dla osób dorosłych lub dorosłych i starszych dzieci/młodzieży. Jak sobie poradzić z antropocentryzmem? Jak zostać ekohumanistą? Jakie umowy społeczne pomogłyby nam opanować kryzys ekologiczny? Co to jest innowacja? Czemu nauka jest fascynująca, ale bywa nie-bezpieczna? Jak oglądać świat i nie dać się sprowadzić na manowce?

maj 19

czwartek, godz. 9:00

bilety 15 zł
Kup bilet
maj 21

sobota, godz. 11:00 - 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
---
Witajcie,
Proponuję Wam spotkania, na których będziemy rozmawiać o wartościach, w tym etyce i estetyce, antropologii, socjologii, kulturoznawstwie, religioznawstwie i ekologii (ale przede wszystkim o tym, co ukrywa się za tymi pojęciami). Popracujemy w różnych formułach (dyskusja, gra, analiza tekstu, ćwiczenia fizyczne) ale głównie będziemy szukać estetycznych ścieżek, wspierających kreatywność, czyli będą nam towarzyszyły: muzyka, obrazy, filmy, teatr i opowieści.


W trakcie spotkań obowiązują zasady komunikacji bez przemocy oraz szacunek, wolność myśli, zabawa konwencją i wspieranie się.

Kim jestem?
Człowiekiem, mamą Oli, socjolożką, czasem filozofką, współautorką podręcznika do filozofii, nauczycielem akademickim, coachem, tutorem, hipoterapeutką, z 15 letnim doświadczeniem w pracy z młodymi osobami, członkinią Polskiego Towarzystwa Socjologicznego (Sekcji Relacji Międzygatunkowych) a przede wszystkim jestem osobą, która chce propagować poszukiwania, szacunek i pozytywne - krytyczne myślenie. Na nasze spotkania będą zaglądać czasem ciekawe i intrygujące postaci.

Do zobaczenia 
Magdalena Gajewska

Spotykamy się dwa razy w miesiącu, we wtorki, o godz. 17.30 w Klubie Młodego Wrzeszczaka, ul. Wajdeloty 14 (wejście z prawej strony budynku).

Warsztaty dofinansowane przez Miasto Gdańsk w ramach projektu "Klub Sąsiedzki we Wrzeszczaku"

Informacja o biletach

ZAPISY: klubwrzeszczaka@gmail.com
W mailu w ramach zapisów można zgłosić szczególne potrzeby, np. w poruszaniu się, żywieniowe lub językowe.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który słynny polski reżyser rozpoczynał karierę teatralną w Teatrze Wybrzeże?