stat
Wydarzenie już się odbyło

Warsztaty dziennikarskie

Zapraszamy do nowo otwartej Biblioteki Wiedzy na warsztaty dziennikarskie, które poprowadzi Grzegorz Kubicki, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Trójmiasto", autor (wspólnie z Maciejem Drzewickim) bestsellerowej biografii Anny Przybylskiej "Ania".

Tematem warsztatów będzie: wywiad i research - co jest niezbędne do dobrej i ciekawej rozmowy z drugą osobą..

Grzegorz Kubicki - redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" w Trójmieście. W "Gazecie Wyborczej" pracuje od 1999 roku - jako dziennikarz, redaktor, wydawca, a obecnie redaktor naczelny oddziału "Wyborczej" w Trójmieście.

Dwukrotnie nominowany do Nagrody Grand Press w kategorii "Wywiad", za rozmowy z Władysławem Kozakiewiczem ("Ten od wała") i Martą Sziłajtis-Obiegło ("Kobieta i może"). Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich wyróżniło w Konkursie im. Stefana Żeromskiego jego tekst "Mama. Panią to masz na ulicy", o rodzinnym domu dziecka prowadzonym przez Henrykę Krzywnos-Strycharską.
Jest autorem (wspólnie z Maciejem Drzewickim) bestsellerowej biografii Anny Przybylskiej "Ania" oraz biografii Dariusza Michalczewskiego "Tiger bez cenzury".

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy! Prosimy o przesłanie maila na adres z.gajewska@bibliotekagdynia.pl w temacie wpisując WARSZTATY DZIENNIKARSKIE.
Warsztaty kierowane są do osób powyżej 16 roku życia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakim tytułem zainaugurował swoją działalność Teatr Miejski w Gdyni?