• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztaty teatralne Real i Ty

Warsztaty dla seniorów z tworzenia letnich kolczyków

Podczas bezpłatnych, cyklicznych warsztatów kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk tym razem seniorzy będą tworzyć letnie kolczyki, które idealnie uzupełnią wakacyjne stylizacje. Wydarzenie z cyklu "Senior aktywny i kreatywny" odbędzie się 10 czerwca, a udział w nim jest bezpłatny.

paź 4

środa, godz. 17:00

Gdańsk Nowy Port, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny
Zajęcia z cyklu "Senior aktywny i kreatywny" w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk to dobra okazja, aby spędzić czas wśród osób pasjonujących się tworzeniem rękodzieła. Tym razem na zajęciach powstanie oryginalna biżuteria - kolczyki idealne na lato. 10 czerwca w ruch pójdą sznurki, koraliki, kolorowe włóczki i inne materiały. W zajęciach można wziąć udział od godz. 12. do 17.

Podczas cyklicznych warsztatów "Senior aktywny i kreatywny" uczestnicy uczą się różnych technik rękodzielniczych i mają możliwość dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać swoje umiejętności.

Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, uczestnicy na miejscu otrzymują wszelkie przybory potrzebne do wykonania pracy, a po zajęciach mogą zabrać swoje rękodzieło do domu na pamiątkę.
Warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 10 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W zajęciach można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

Opinie

Sprawdź się

Gdzie słynny pisarz Günter Grass, laureat literackiej Nagrody Nobla, ma w Gdańsku swój pomnik razem z Oskarem - bohaterem "Blaszanego bębenka"?