• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty dla kobiet - Time for Us

W ramach projektu "Kobieca Siła Sztuki" serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w każdym wieku do udziału w warsztatach w najbliższą sobotę 11 lipca od godz 13 do godziny 18 w siedzibie Naszej galerii.

wrz 25

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Program:


· Refleksologia- jako naturalna metoda łagodzenia chorób, relaksująca, nauka ze specjalistką Ewą Knut.

· Nauka makijażu artystycznego, plus porady jak wykonać codzienny na każdą okazję, połączony z doborem kolorów- Zuzanna Lewandowska.

· Petrykivka - sztuka malarstwa ludowego pochodząca z Ukrainy, wpisana na listę światowego dziedzictwa Unesco od podszewki. Mistrzyni Marta Zvarych pokażę Nam jak w misterny sposób ozdobić przedmioty codziennego użytku. Panie będą miały możliwość nauki tej bardzo ciekawej formy od podstaw.

· Kompozycja w sztuce - warsztaty dla wszystkich uczestniczek, przybliżą Nam jak ważna jest kompozycja zawarta w dziele sztuki. Na artystyczną podróż dla każdej z Was, zaprasza malarka Katarzyna Hołdys.

· Mistyczny koncert mis Tybetańskich wprost z dalekiej Azji, w wykonaniu artystki Magdaleny Pfeifer, ukoi nasze dusze i ciało. Spotkanie z Magdą to okazja do poznania świata mandali, pięknych przedmiotów nasączonych miłością i pozytywną energią.

· Wisienką na torcie stanie się erotyka, jedyny mężczyzna jakiemu przyjdzie się z nami zmierzyć, przeniesie Nas w świat miłości i fantazji wprost z najbardziej znanych poetyckich utworów a jest Nim Maksymilian Rzepka.

· Szykujemy także niespodziankę w postaci konkursu dla Naszych kochanych uczestniczek. Zabierz ze sobą siostrę, koleżankę, sąsiadkę, mamę i córkę i nie zapomnij o dobrym uśmiechu!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?