stat
PATRONAT

Warsztaty cukiernicze - świąteczne wypieki

Zapraszamy na warsztaty, podczas których przygotujesz niebanalne, świąteczne wypieki, a także miło spędzisz czas.

w każdą niedzielę (do 13.02)

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
lut 13

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Tradycyjne i lubiane smaki, w nieco innej, nowoczesnej formie.
Szukasz pomysłów na przepisy, które osłodzą rodzinne spotkania przy świątecznym stole? A może planujesz przygotować słodkie upominki dla najbliższych? Warsztaty ze świątecznych wypieków to idealna okazja, aby poznać klasyczne ciasta w odświeżonej i oryginalnej odsłonie.

Kiedy i gdzie?
Termin: 4/12/2021, sobota, 17:00 (czas trwania: do 3 godzin)
Miejsce: Gdańsk Wrzeszcz ul. Hemara 23 (Garnizon),  WszystkiegoSlodkiego.pl Content & Event Studio

Podczas warsztatów nauczysz się:
- Jak przygotować tradycyjny, domowy sernik poznasz niezawodne sposoby na to, aby sernik nie opadał i pięknie wyrastał, a także pokażemy Ci ciekawe pomysły na świąteczne dekorowanie domowych ciast, aby nadać im niepowtarzalnego charakteru.
- Jak przygotować nowoczesny torcik musowy wilgotny, pierniczkowy spód dopełniony czekoladowym musem i żelką o smaku porzeczki to prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. 
- Jak przygotować świąteczną nalewkę w szklanej buteleczce zamkniemy aromat korzennych ciasteczek, który będzie rozgrzewał Cię w długie, zimowe wieczory. 

Każdy uczestnik zabiera przygotowane przez siebie słodkości do domu. Na miejscu zapewniamy wszystkie produkty i akcesoria niezbędne do wykonania przepisów, a także fartuchy kuchenne na czas trwania warsztatów. 

Warsztaty poprowadzi Magda, która na co dzień zajmuje się wypiekami w kuchni Wszystkiego Słodkiego. Podzieli się z Tobą sprawdzonymi, niezawodnymi przepisami na świąteczne słodkości, które z powodzeniem wykonasz samodzielnie w domu. Magda ma zarówno rękę jak i serce do domowych, tradycyjnych wypieków, dlatego czas spędzony na warsztatach będzie wspaniałą lekcją i niekwestionowaną przyjemnością.

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sołdek jako statek-muzeum zacumowany jest na stałe...?

 

Najczęściej czytane