stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty bożonarodzeniowe - online

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na warsztaty bożonarodzeniowe on-line, które poprowadzi Karolina Różycka.

Podczas warsztatów powstaną wieńce bożonarodzeniowe, wykonane z wełny czesankowej, które stworzą atmosferę ciepła i przytulności w naszym domu już na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów w trakcie spotkania zaplotą czesankowe wieńce, przymocują je do obręczy oraz udekorują wełnianymi pomponami. Wieńce można zawiesić na drzwiach domu lub udekorować nimi wnętrza, będą stanowiły miły świąteczny akcent w każdym domu.

Warsztaty online odbędą się w terminach:
7 grudnia (poniedziałek), godz. 17:00 - 18:30
9 grudnia (środa), godz. 17:00 - 18:30

Udział w warsztatach jest bezpłatny, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy obowiązują na cały cykl warsztatów: projektornia@gak.gda.pl

Organizator zapewnia materiały oraz narzędzia niezbędne do wykorzystania podczas warsztatów. Warsztaty odbywają się w parach: rodzic/opiekun + dziecko (dzieci w wieku od 6 do 12 lat), udział w wydarzeniu może wziąć max. 10 par (20 osób).

Warsztaty odbędą się za pomocą aplikacji Microsoft Teams, każdy z zapisanych uczestników dostanie link z dostępem. Materiały na warsztaty można odebrać w GAK Projektorni, ul. Dworska 29a, Gdańsk Brzeźno.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Twój wymarzony dom kultury.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy odbył się pierwszy koncert w Państwowej Operze Bałtyckiej?