Wiadomości

stat

Warsztaty, bal czy kino? Planujemy rodzinny weekend

Na Balu Fundacji Trzeba Marzyc dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie.
Na Balu Fundacji Trzeba Marzyc dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. mat. prasowe

Nie macie pomysłu, jak spędzić najbliższe dni? Zobaczcie nasze propozycje. Możecie się wybrać na którąś z rodzinnych zabaw karnawałowych, na warsztaty naukowe lub do kina.Zabawa i pomaganieKarnawał trwa w najlepsze, dlatego też mamy dla was zaproszenie na dwa duże i jeden mniejszy bal karnawałowy. Zaczynamy od Charytatywnego Balu Przebierańców, który odbywa się już po raz czternasty! Hotel Sheraton zmieni się w wielką przestrzeń zabawy. Oprócz zabawy tanecznej z konkursami, będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych i naukowych, poskakać na dmuchańcach, pomalować twarz w wymarzony, bajkowy wzór i zobaczyć "magiczne" balony. Biletem wstępu jest cegiełka, która pomoże Fundacji Trzeba Marzyć spełnić marzenia jej podopiecznych. Niedziela, godz. 14-18. Wstęp: 60 zł.

Czternasty już raz jedno niedzielne popołudnie w karnawale zamieni się w wyjątkowy, bajkowy, niezapomniany czas.
Czternasty już raz jedno niedzielne popołudnie w karnawale zamieni się w wyjątkowy, bajkowy, niezapomniany czas. mat. prasowe

Bardzo muzyczny balFilharmonia Bałtycka zaprasza na kolejne roztańczone spotkanie dla dzieci - "Karnawał zwierząt". Nie będzie to typowy bal, a koncert dla rodzin z dziećmi połączony z zabawami i tańcami do muzyki na żywo. W programie m.in. muzyka z bajek Koziołek Matołek, Kubuś Puchatek, Akademia Pana Kleksa, My Little Pony, Pszczółka Maja. Organizatorzy zachęcają małych uczestników do przyjścia w przebraniach. Wydarzenie jest przeznaczone dla dzieci w wieku 2-6 lat. Niedziela, godz. 12. Wstęp: 15-45 zł.

Maluszki na baluTrzeci bal karnawałowy jest bardzo kameralną zabawą, przeznaczoną dla maluszków w wieku 0-3 lata. Ciuciubabka zaprasza na poranną zabawę, podczas której m.in. odbędą się tańce i zabawy ruchowe połączone ze wspólnym śpiewaniem, będą przygotowane aktywności z balonami i bańkami mydlanymi. Spodziewajcie się też gry na instrumentach muzycznych oraz smakołyków. Niedziela, godz. 10. Bilety: 40 zł, obowiązują zapisy: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl.

Nauka i zabawa w ExperymencieMamy też coś dla zafascynowanych nauką. Warsztaty rodzinne "Pod prąd" są przeznaczone dla dzieci od 9. roku życia. Wybierzcie się do Experymentu, gdzie będziecie mogli w bardzo praktyczny sposób zapoznać się z budową prostych i nieco bardziej skomplikowanych układów elektrycznych. Dowiecie się m.in., czym jest prąd i jak działa dioda lub opornik. Podczas zajęć zbudujecie także układy elektryczne i sprawdzicie, po co je w ogóle konstruować. Sobota, niedziela, godz. 12:15. Bilety: 12 zł (dla uczestników warsztatów wstęp na wystawę w cenie 12 zł).

Planujemy rodzinny weekend.
Planujemy rodzinny weekend. fot. 123rf.com/Tatyana Tomsickova

Kino z dziećmiNa koniec zapraszamy do Gdyńskiego Centrum Filmowego na "Bajkę w Centrum", gdzie spotkacie się z Basią i Agatką. Basia to przesympatyczna dziewczynka, którą pewnie znacie z książeczek. Ma pięć lat, dwóch braci i pluszowego przyjaciela Zdziśka. Ma też sporo przygód, przy okazji których rodzice mogą spojrzeć na świat oczami dziecka. Agatka z kolei, razem ze swoim chomikiem Cyrylem, przeżywa niesamowite przygody, które rodzą się w jej bujnej wyobraźni. Po projekcji odbędzie się spotkanie, podczas którego dzieci dowiedzą się, jak z książki robi się bajkę animowaną. Sobota, godz. 10. Bilety: 12 zł.

Opinie (12) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21

kwietnia

Actus Humanus Gdańsk,

25

kwietnia

Gdańsk Lotos Siesta Festiva... Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

27

kwietnia

Oliwskie Święto Książki Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury

Rozrywka

Skończyła 50 lat i ruszyła w podróż dookoła świata. Wywiad z Katrzyną Kozłowską
Skończyła 50 lat i ruszyła w podróż
Gdańsk Dźwiga Muzę przechodzi do historii
Gdańsk Dźwiga Muzę przechodzi do historii

Kulinaria

Bosko: nowa lodziarnia z ponad 200 smakami w Gdyni
Bosko: nowa lodziarnia w Gdyni
Książka o warzywach w ciastach i deserach
Książka o warzywach w ciastach i deserach

Planuj z nami tydzień

Sprawdź się

Jaki gdański kościół został przerobiony na wielofunkcyjne centrum kulturalne?