stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty audiodeskrypcji zdjęć dla instytucji kultury

Warsztaty dla przedstawicieli instytucji kultury z zakresu sporządzania słownego opisu grafik i zdjęć pod kątem potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku.

bilety 10 zł

Warsztaty ukraińskiej piosenki ludowej

w każdy piątek (od 12.07 do 19.07.2019), godz. 17:00 - 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Uczestnicy warsztatów zdobędą umiejętności umożliwiające samodzielne tworzenie audiodeskrypcji, które w jasny sposób wyjaśnią osobom niewidomym i słabowidzącym wizualną treść zdjęć oraz grafik. Pozwoli to na udostępnienie osobom z niepełnosprawnością wzroku treści materiałów wizualnych zamieszczanych w mediach społecznościowych i na stronach internetowych muzeów oraz instytucji kultury.
Warsztaty organizowane w ramach kampanii Wchodzę-zawsze jest jakieś wejście, uwrażliwiającej na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Prowadząca: Kamila Skalska - psycholożka, trenerka pracy i tłumaczka polskiego języka migowego w Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomym i Centrum Integracji Społecznej, wcześniej współpracowała z takimi organizacjami jak Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Fundacja Eudajmonia czy Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych prowadząc szkolenia dla osób z niepełnosprawnościami oraz instytucji, które z takimi osobami pracują bądź pozostają w kontakcie. Tłumaczka języka migowego w projekcie Muzeum Bez Wyjątku.

Informacja o biletach

Zapisy: m.otrebska@muzeumemigracji.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeów otrzymał Złoty Krzyż Orderu Virtuti Militari?