• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty Rysunku

A popołudniową porą... zapraszamy na warsztaty z rysunku! Razem z pracownią Prosta Kreska zapraszamy, czasem starszych, czasem młodszych na spotkania ze sztuką!

Marzy Ci się rysowanie, ale zastanawiasz się od czego zacząć? Nie wiesz, jak wyglądają kursy rysunku, czy to coś dla Ciebie? Sprawdź, spędź miłe popołudnie z tymi, którzy tak jak Ty chcą odkrywać lub rozwijać swoją pasję!

Lokalizacja: Galeria Morena, lokal społeczny, na parterze, naprzeciwko Poczty Polskiej (tuż przy wejściu od ul. Schuberta).
Sprawdźcie nasz grafik na majowe i czerwcowe popołudnia:

13 maja (poniedziałek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 10+

Manga tuszem - projektowanie postaci mangowej w tradycyjny japoński sposób. Stworzymy szkic koncepcyjny postaci oraz zaznajomimy się z początkami rysowania póz statecznych oraz dynamicznych. Prowadzący: Kamil Pietrzak

20 maja (poniedziałek), godz. 19.00 - 21.00, dorośli
Rysunek dla dorosłych - nie zapominamy o tych starszych żądnych sztuki czyli przedstawiamy intensywny warsztat rysunku dla dorosłych.
Prowadząca: Sylwia Aniszewska

4 czerwca (wtorek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 9+
Mała sztuka - zajęcia, na których inspiracją dla nas są sławni artyści. Poznajemy różne techniki plastyczne, kilku artystów (pewnie jednak nie osobiście), ale co najważniejsze sami staniemy się artystami (tutaj już osobiście). W tej edycji skupimy się na portrecie w stylach najsławniejszych artystów takich jak Picasso czy Van Gogh.
Prowadząca: Agnieszka Sztejerwald

17 czerwca (poniedziałek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 10+
Rysunek komiksowy - wspólnie zagłębimy się w sztukę tworzenia kadrów komiksowych. Poznamy metodykę tworzenia komiksów od kilku-kadrowych (format internetowych komiksów) po kilku stronicowe, sposób ułożenia kadrów, prowadzenia historii oraz kompozycji strony komiksowej.
Prowadzący: Kamil Pietrzak

25 czerwca (wtorek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 10+
Rysunek zwierząt - rysunek to nie tylko ołówek ale także sepia czy węgiel. To wspaniała okazja aby spróbować tych technik przy okazji szybkiego warsztatu rysunku zwierząt!
Prowadząca: Magdalena Świerczek

Zapraszamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Cena: Koszt zapisu to symboliczne 10 zł.

Zapisy: Poprzez stronę https://www.prostakreska.com/galeria-morena.
cze 25

wtorek, godz. 18:00 - 19:30

Gdańsk,
bilety 10 zł
sie 5-7

poniedziałek - środa, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł

Opinie

Sprawdź się

Który z aktorów grających w Teatrze Wybrzeże jest mimem?