• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztaty Rysunku

Warsztaty Rysunku

A popołudniową porą... zapraszamy na warsztaty z rysunku! Razem z pracownią Prosta Kreska zapraszamy, czasem starszych, czasem młodszych na spotkania ze sztuką!

cze 25

wtorek, godz. 18:00 - 19:30

Gdańsk,
bilety 10 zł
sie 5-7

poniedziałek - środa, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł
Marzy Ci się rysowanie, ale zastanawiasz się od czego zacząć? Nie wiesz, jak wyglądają kursy rysunku, czy to coś dla Ciebie? Sprawdź, spędź miłe popołudnie z tymi, którzy tak jak Ty chcą odkrywać lub rozwijać swoją pasję!

Lokalizacja: Galeria Morena, lokal społeczny, na parterze, naprzeciwko Poczty Polskiej (tuż przy wejściu od ul. Schuberta).
Sprawdźcie nasz grafik na majowe i czerwcowe popołudnia:

13 maja (poniedziałek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 10+

Manga tuszem - projektowanie postaci mangowej w tradycyjny japoński sposób. Stworzymy szkic koncepcyjny postaci oraz zaznajomimy się z początkami rysowania póz statecznych oraz dynamicznych. Prowadzący: Kamil Pietrzak

20 maja (poniedziałek), godz. 19.00 - 21.00, dorośli
Rysunek dla dorosłych - nie zapominamy o tych starszych żądnych sztuki czyli przedstawiamy intensywny warsztat rysunku dla dorosłych.
Prowadząca: Sylwia Aniszewska

4 czerwca (wtorek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 9+
Mała sztuka - zajęcia, na których inspiracją dla nas są sławni artyści. Poznajemy różne techniki plastyczne, kilku artystów (pewnie jednak nie osobiście), ale co najważniejsze sami staniemy się artystami (tutaj już osobiście). W tej edycji skupimy się na portrecie w stylach najsławniejszych artystów takich jak Picasso czy Van Gogh.
Prowadząca: Agnieszka Sztejerwald

17 czerwca (poniedziałek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 10+
Rysunek komiksowy - wspólnie zagłębimy się w sztukę tworzenia kadrów komiksowych. Poznamy metodykę tworzenia komiksów od kilku-kadrowych (format internetowych komiksów) po kilku stronicowe, sposób ułożenia kadrów, prowadzenia historii oraz kompozycji strony komiksowej.
Prowadzący: Kamil Pietrzak

25 czerwca (wtorek), godz. 18.00 - 19.30, wiek 10+
Rysunek zwierząt - rysunek to nie tylko ołówek ale także sepia czy węgiel. To wspaniała okazja aby spróbować tych technik przy okazji szybkiego warsztatu rysunku zwierząt!
Prowadząca: Magdalena Świerczek

Zapraszamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Cena: Koszt zapisu to symboliczne 10 zł.

Zapisy: Poprzez stronę https://www.prostakreska.com/galeria-morena.

Opinie

Sprawdź się

W którym roku odbyła się pierwsza polska edycja zawodów Red Bull Air Race?