• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Rodzinne na Dzień Babci i Dziadka

Jak wyjątkowo uczcić Dzień Babci i Dziadka? Warsztaty rodzinne z haftu kaszubskiego!

Wspólne działanie zbliża, tworzy wspomnienia i pozwala na wyjątkowe w dzisiejszych czasach doświadczenie. Dawniejszy świat pozwalał na dzielenie wielopokoleniowo bardzo wielu aktywności. Dziś tych możliwości jest mniej, ale pragniemy stworzyć je u Borowej Ciotki i serdecznie zapraszamy dzieci od 5 lat wzwyż - z Babcią, Dziadkiem lub Rodzicami!

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z haftu kaszubskiego. Dowiemy się, jakie są podstawowe kolory w tym hafcie i skąd się wzięły, jakie mają znaczenie? Skąd w ogóle wziął się haft kaszubski oraz jak wygląda? Jakie są metody haftowania, jak nazywają się narzędzia? A może któraś babcia popisze się jeszcze tą starodawną umiejętnością? Będziemy mieli do dyspozycji różne media, aby każdy uczestnik bez względu na wiek, mógł w bezpieczny sposób stworzyć kaszubski wzór.

Po warsztatach serdecznie zapraszamy na niedzielny obiadek u Borowej Ciotki. Zamówienia zbierzemy przed warsztatem i zaserwujemy Wam po zajęciach. Koszt obiadu nie jest wliczony w cenę zajęć i należy go uregulować dodatkowo, ale do obiadu każda babcia i dziadek zostaną przez Borową Ciotkę uraczeni kawałkiem domowego ciasta.

Niech żyją wszystkie babcie i dziadkowie! Hip hip, hurra!
Koszt zajęć: 50zł za dziecko, opiekun gratis, drugi opiekun 10zł

ZAPISY TEL. 501-102-118
 

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Koszt zajęć: 50zł za dziecko, opiekun gratis, drugi opiekun 10zł

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywały się sopockie krasnale, które według legendy zamieszkiwały podziemne miasteczko?