• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty Make it Happen

Po sukcesie wydarzenia Make it Happen z 2017 roku, ruszamy ponownie z drugą edycją! Zapraszamy na dwutygodniowe warsztaty w Gdańsku!

w każdą środę (do 12.06), godz. 09:00, 10:00

bilety 18 zł
Kup bilet
Make it Happen" to wielopłaszczyznowy, charytatywny projekt kulturalny. Zalążkiem projektu było stworzenie albumu muzycznego zrzeszającego polskich producentów muzyki drum and bass.

Warsztaty skupią się na produkcji muzyki w środowisku komputerowym oraz na narzędziach umożliwiających samodzielną dystrybucję i sprzedaż w sieci. Z muzyki, która powstanie podczas "Make it Happen" stworzymy kompilację, którą wydamy w formie cyfrowej w największych serwisach sprzedających muzykę w internecie!

Na kursie:
- poznasz jak wykorzystać narzędzia (w większości darmowe) do tworzenia własnych kompozycji muzycznych;
- Nauczysz się jak (również za darmo) sprzedawać muzykę w sieci w takich serwisach jak iTunes, Amazon, Spotify i wiele innych;
- Stworzysz od podstaw WŁASNY UTWÓR!

Zajęcia poprowadzi Paweł Ślagowski (Mad Cannabeatz) dj, producent, inżynier dźwięku - absolwent londyńskiej szkoły Point Blank.

Zaprosiliśmy również artystów, którzy poprowadzą gościnne wykłady:
William Malcolm: amerykańskobrytyjski wokalista, muzyk i kompozytor; wychowany w Polsce. Finalista pierwszej polskiej edycji programu X-Factor w 2011 roku.
Marcin Bociański aka MARBOC:Producent muzyczny, aranżer, organizator, a przede wszystkim DJ o eklektycznym guście i twórca repertuaru w wielu stylach muzycznych.

Jeśli masz 16-20 lat, a Twoją pasją jest muzyka, ale trudna sytuacja życiowa uniemożliwia zdobycie odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi, to zgłoś się!


Poszukujemy partnerów, sponsorów, osoby chcące wesprzeć naszą inicjatywę. Poniżej link do zrzutki na sprzęt do tworzenia muzyki przeznaczony uczestników warsztatów "Make it Happen":

Zrzutka.plOrganizator:
https://www.facebook.com/drumatic666
https://instagram.com/drumaticdnb
https://www.facebook.com/groups/1104982442859695/

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.
Współpraca: Oliwski Ratusz Kultury, Nocturn, Młoda Oliwa, Evoblack, RISE Agency
Patronat medialny: trojmiasto.pl

Opinie

Sprawdź się

Co to są rzygacze?

 

Najczęściej czytane