• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Empatia i Wielokulturowość

Zapraszamy na kolejne szkolenie dla osób pracujących w edukacji. Z nami dowiesz się, jak przekazywać wiedzę na temat migracji i wzmacniać postawy empatyczne.

cze 3

sobota, godz. 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 17

sobota, godz. 10:00

Gdańsk, ul. Szeroka 34/35, 36, 37
Wstęp wolny
Uczysz w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej lub jesteś edukatorem/edukatorką w instytucji lub organizacji? Zależy Ci na budowaniu postawy otwartości i szacunku do drugiego człowieka i szukasz nowych metod oraz narzędzi edukacyjnych, które Ci pomogą w Twojej pracy? Zostań trenerem/trenerką naszego najważniejszego programu Empatia i Wielokulturowość.

Szkolenie przygotowuje do prowadzenia zajęć i warsztatów o tematyce antydyskryminacyjnej skierowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas szkolenia osoby uczestniczące poznają narzędzia i metody warsztatowe, które pomogą im podejmować w swojej pracy tematy związane z wielokulturowością, migracjami oraz przeciwdziałaniem islamofobii, a także kształtować wśród młodzieży postawy otwartości na drugiego człowieka.

Prowadzenie: Katarzyna Domagała, Monika Zielińska Salam Lab.

Ważne informacje:
- Termin szkolenia: 1 kwietnia 2023 r., godz. 10:00-18:00
- Miejsce: NOMUS Nowe Muzeum Sztuki. Dział Muzeum Narodowego w Gdańsku, ul. Stefana Jaracza 14, Gdańsk
- Udział w warsztatach jest bezpłatny.
- Ilość miejsc jest ograniczona. Nie ma możliwości wzięcia udziału tylko w części szkolenia. Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie być z nami od 10 do 18, zostaw miejsce dla tych, którzy w tym terminie są w pełni dyspozycyjni. Szkolenia realizujemy w różnych miastach Polski do grudnia 2023 r., na naszej stronie internetowej publikujemy informacje o kolejnych szkoleniach.
- Na spotkanie można zarejestrować się do 31 marca 2023 r.
- Szkolenie odbędzie się w języku polskim.
- W razie pytań prosimy o kontakt: edukacja@salamlab.pl

Obowiązują zapisy (termin rejestracji został przesunięty do 31 marca 2023 r.).
Zapisz się!

Szkolenie dofinansowane jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach grantu Lets Empower, Participate and Teach each other to Hype Empathy: Challenging discourse about Islam and Muslims in Poland ( EMPATHY).

Organizatorzy: Stowarzyszenie Laboratorium Działań dla Pokoju (Salam Lab), Fundacja Kobiety Wędrowne, Muzeum Narodowe w Gdańsku.

Opinie

Sprawdź się

Pierwszą premierą Teatru Muzycznego (z siedzibą w Gdańsku) był...