• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Klub Żak zaprasza 11 lutego o g. 16:30 na Warsztaty CoDa Movement.

prowadzenie: Magdalena Wójcik, Stefano Otoyo / 90 min.

CoDa czyli Consciuos Dance (uważny taniec) to warsztat dla par, niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Prowadzący podejmą tematykę energii w parze. Dzięki technikom contact improvisation, delikatnego dotyku, masażu, zaufania i poddania, uczestnicy będą dążyli do stworzenia własnej choreografii wypływającej z serca, a nie umysłu. Może w tańcu uda się pokonać napięcia, emocjonalne blokady i traumy. A może tylko i aż razem zatańczyć i poczuć swoje ciała i energie.

Warsztat przeznaczony dla WSZYSTKICH par (+18).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
BILETY na warsztaty 1,5h:
50 zł / osobę

Posiadacze biletów na warsztaty mają zniżki na bilety na spektakl ATSU - mogą zakupić kolejny tańszy bilet z cennika (nie dotyczy posiadaczy Karty Tancerza) - za okazaniem biletu na warsztaty i legitymacji lub karty.
Bilety bez zniżek na przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak: https://tickets.klubzak.com.pl/
Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty (*1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny - za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty, a także obywatelom Ukrainy - za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty lub dokumentu (paszportu / innego) potwierdzającego wjazd do Polski po 24.02.2022.

Opinie

Sprawdź się

W dawnej Katowni mieści się dziś siedziba: