• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztaty rodzinnego muzykowania

Warsztaty: Bursztynowa przygoda rodzinna

Czy marzyłeś kiedyś o rodzinnej przygodzie pełnej kreatywności, wiedzy i fascynujących doświadczeń? Teraz masz szansę odkryć świat bursztynu razem z nami.

kwi 26

piątek, godz. 18:00 - 10:00

bilety 150 zł
ulgowy 130 zł
lip 20

sobota, godz. 10:00

bilety 129 zł
ulgowy 99 zł
Podczas naszych warsztatów:
- edukacja łączy się z pasją

Dowiesz się więcej o bursztynie jego historii, właściwościach, a także ciekawostkach z nim związanych. Nasza specjalistka, z pasją dzieli się wiedzą, która zachwyca i intryguje nawet najmłodszych.

- wykonasz bursztynowe rękodzieło
Pobudzisz wyobraźnie i swoją kreatywność, aby powstało piękne bursztynowe rękodzieło. Do Twojej dyspozycji uczestników będzie bursztyn naturalny, szlifowany, zero waste oczek jubilerskich oraz pył bursztynowy. Po warsztacie zabierzesz ze sobą na pamiątkę świetnych chwil.

- panuje rodzinna atmosfera
Warsztaty stworzone są z myślą o rodzinach! Zaprzyjaźnicie się z innymi uczestnikami, podzieliście pomysłami, a przede wszystkim spędzicie miło czas

Bursztynowa przygoda rodzinna to nie tylko nauka i twórcza praca. To unikatowe doświadczenie, które łączy pokolenia i na długo zostawia piękne wspomnienia. Zapraszamy Cię do magicznego świata bursztynu!
------------
Czas rozpoczęcia warsztatów to godz. 10:00, a trwania 1,5 godz.
Dołącz do grupy warsztatowej, daj się oczarować pięknem i tajemnicami złota Bałtyku! Rozbudź wyobraźnie i stwórz piękną pamiątkę.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Michalska. Doświadczona edukatorka, projektantka biżuterii bursztynowej, wielka pasjonatka, związana z bursztynem od wielu lat i rozsławiająca jego moc m.in. poprzez arte terapię. Absolwentka wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii na UG, właścicielka Amber Miraculum i wiceprezeska Krajowej Izby Gospodarczej Bursztynu.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  129 zł
 • Bilet ulgowy
  99 zł
 • Kontakt
  58 732-70-41
Bilety można kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej, które znajduje się w Bramie Wyżynnej w Gdańsku.

Opinie

Sprawdź się

Jaką premierą teatralną zainaugurowano działanie obecnego gmachu Teatru Muzycznego w Gdyni?