• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztaty malarskie | 4 spotkania

Warsztatach w zdobieniu porcelany tradycyjną metodą.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach w zdobieniu porcelany tradycyjną metodą przy użyciu stalówki technicznej ale w zupełnie nowym wydaniu!

w każdą niedzielę (do 25.02), godz. 11:00

Sopot,
bilety 15 zł
ulgowy 12 zł
Od lat zajmujemy się zawodowo zdobieniem porcelany w naszej pracowni w Gdańsku. Jeśli masz ochotę zobaczyć jak wygląda to od zaplecza i spróbować swoich sił w tej sztuce to zapraszamy!

Kto prowadzi warsztaty?
Warsztaty prowadzi Dominika Burdyl, właścicielka i twórczyni marki Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa. Od lat zajmuje się porcelaną i jej historią. Zdobieniami, sposobami wytwarzania, a także technikami zdobienia. Prowadzi w Gdańsku pracownie oraz sklep internetowy w którym można nabyć jej wyroby.

Dla kogo są warsztaty?
Dla każdego kto ma ochotę spróbować czegoś nowego.

Jak wyglądają warsztaty i czego możesz się spodziewać?
Warsztaty składają się z części teoretycznej w której poznany historię porcelany i metody jej zdobienia, a także z części praktycznej podczas której sami ozdobimy porcelanę, która następnie zostanie wypalona w piecu ceramicznym i będziemy mogli zabrać ją do domu. Malujemy w kolorze czerni, a planowany wypał porcelany jest na 14/15 grudnia, po tym terminie istnieje możliwość odbioru swojej pracy.

Podsumowując otrzymasz:
warsztaty praktyczne podczas których ozdobisz własnoręcznie porcelanę,
wypał Twojego rękodzieła,
informację na temat zdobienia porcelany,
porcelanę, którą zabierzesz do domu,
kawa, herbata i coś słodkiego,
fantastyczną atmosferę.

Data i miejsce:
09.12.2023 godzina 12:00
Pracownia Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa ul. Sienna 10, 80-705 Gdańsk

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 zł
Ilość miejsc ograniczona. Wykupienie biletu uczestnictwa jest równoznaczne z rejestracją. Prosimy o pojawienie się o czasie. W przypadku nie pojawienia się wykupiony bilet przepada. Istnieje możliwość wystawienia faktury. Bilety do kupienia na stronie organizatora pod linkiem poniżej:

Opinie

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?