• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztaty rodzinnego muzykowania
PATRONAT

Warsztat wokół spektaklu "Dziewczyna, która podeptała chleb"

KOLAŻ ZE ŚWIATA WARTOŚCI. Warsztat wokół spektaklu "Dziewczyna, która podeptała chleb"
Co to jest kolaż? Jak budować sensy za pomocą bardzo różnych elementów? Wreszcie - jak pogodzić taką formę wyrazu z opowieścią o dobru i złu? W trakcie warsztatu pedagogiczno-teatralnego zgłębimy technikę kolażu i stworzymy własne dzieła. Tematem do twórczych eksploracji będzie świat wartości. Zajęcia towarzyszą pokazom spektaklu "Dziewczyna, która podeptała chleb". Znajomość przedstawienia nie jest wymagana.

kwi 22

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 30 zł
kwi 26

piątek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 259 zł
O prowadzących:
Weronika Łucyk -
koordynatorka dostępności i specjalistka ds. edukacji w Teatrze Wybrzeże. Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ i Szkoły Pedagogów Teatru. Jako krytyk teatralny publikowała m.in. w "Didaskaliach" i na portalu teatralia.com.pl, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim dla studentów wiedzy o teatrze.

Anna Augustyniak - koordynatorka dostępności i specjalistka ds. edukacji w Teatrze Wybrzeże. Absolwentka Wiedzy o Teatrze Uniwersytetu Jagiellońskiego i Kulturoznawstwa o specjalności Komunikacja Kulturowa na Uniwersytecie Gdańskim. W latach 2014-2018 roku związana z trójmiejskimi instytucjami kultury i teatrami: Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, Teatrem Miniatura, Gdańskim Archipelagiem Kultury. Pełniła rolę przewodnika po Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, prowadziła lekcje muzealne dla dzieci i młodzieży w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Dla kogo? Dla wszystkich chętnych. Bilety w cenie 30 zł dostępne w kasach biletowych oraz sprzedaży online: https://bilety.teatrwybrzeze.pl/ od poniedziałku, 19 lutego.

Promocja! Bilet na warsztat upoważnia do zakupu biletu ulgowego na spektakl "Dziewczyna, która podeptała chleb" do końca tego sezonu.

Opinie

Sprawdź się

Która z pisarek, autorka głośnego dramatu pt. "Sprawa Dantona", uważana jest za największą gdańską pisarkę?