• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztat tworzenia florystycznego kolażu

Warsztat tworzenia florystycznego kolażu z "Karuzelą Pasji"! Zapraszamy na spotkanie z "Karuzelą Pasji" w ramach majowego Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!

lip 6

środa, godz. 18:00

Online
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
lip 8

piątek, godz. 12:00 - 14:00

bilety 15 zł
Czas: 21 maja2022; 12.30- 15.00
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 320

Prowadzenie: Elżbieta Konieczna- Karuzela Pasji. Pracownia prac ręcznych prowadzona przez rzemieślniczkę Elę Konieczną- "Kobietę-Moc", która mówi "Moc ma każdy, należy ją tylko uwolnić i pozwolić sobie rozwinąć skrzydła!"

Wiosna jest cudowną porą roku zachwycającą bogactwem kolorów. Tworzą je m.in. kwiaty, które niestety szybko przekwitają. Jest jednak sposób, by zachować je dłużej. Stwórz swój własny obraz z kompozycji suszonych kwiatów, która pięknie prezentować się będzie na ścianie lub jako dekoracja Twojego mieszkania, czy też prezent dla kogoś bliskiego. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Jeśli jednak posiadasz swoje własne zasuszone roślinki lub kolorowe gazety, które można wykorzystać do stworzenia florystycznego kolażu - jak najbardziej możesz zabrać je ze sobą.

Udział bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

FB: @karuzelapasji

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W 2012 roku Gdańsk był jednym z gospodarzy:

 

Najczęściej czytane