• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztat kosmetyczno-ziołowy z "SIANKO"

Zapraszamy na spotkanie z "SIANKO" w ramach majowego Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni! Stwórz swój własny kosmetyk z dostępnych ziół i roślin. Czas: 21 maja 2022; 10.00- 12.00.

lip 1

piątek, godz. 18:00 - 20:00

Gdynia,
bilety 150 zł
lip 18-19

poniedziałek - wtorek, godz. 17:00

Sopot,
Start: podziemie pod Halą Płaską - alejka Halo Kultura, box. 320

Prowadzenie: Kasia Banaś -Adeptka Ziołozbieractwa. Podstawową wiedzę o ziołach przekazała jej lata temu babcia. Nieokreślona tęsknota za tym co dzikie i naturalne towarzyszyła jej w dorosłym życiu, aż postanowiła zająć się tym na poważnie. Uwielbia przyglądać się przyrodzie. Jest certyfikowaną, leśną przewodniczką . Absolwentka kursu Pedagogiki Dzikiej Przyrody.

Żyj bliżej natury mieszkając w mieście! Dowiedz się z jakich ziół możesz przygotować domowe kosmetyki lub przyprawy, spacerując odkryj tajemnicze jadalne zioła. Podczas warsztatów stworzysz sól ziołową do kąpieli oraz maseczkę! Wiedzę zdobytą podczas tego spotkania możesz od razu zastosować w Twojej własnej kuchni. Dodatkowo poznasz sposoby, które pozwolą Ci dowolnie eksperymentować i dostosowywać przepisy do Twoich smaków. Pospacerujesz wokół Hali i poszukasz roślin z których możemy przyrządzić różne smakołyki. Zapraszamy tych zupełnie zielonych w temacie dzikich roślin jadalnych, jak i tych, którzy wiedzą już co nieco. Będzie to okazja, żeby wymienić się doświadczeniem i wiedzą.

Udział bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich poetów otrzymał w 2009 roku prestiżową Nagrodę Kościelskich?

 

Najczęściej czytane