• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik

Serdecznie zapraszamy Państwa na FLIRT TOWARZYSKI - warsztat dramaturgiczny z Anną Wakulik. Zajęcia odbędą się w niedzielę, 13 lutego o godz. 10:00 w Starej Aptece.

sie 18

czwartek, godz. 16:30 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 25

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Podczas warsztatu dramatopisarskiego FLIRT TOWARZYSKI potraktujemy zagadnienie flirtu, jako narzędzia pomocnego przy pisaniu.

Flirt to sztuka interakcji - tak samo, jak teatr. Ciekawy dialog zawsze jest flirtem - bo flirt to niedopowiedzenie, gra, podtekst, wysyłanie sygnałów, które druga strona rozmowy musi rozkodować. Flirt nie zawsze musi mieć podtekst miłosny - flirtować można z panią w sklepie, ciocią, egzaminatorem i kontrolerem biletów. Co osiągamy, flirtując? Co, jeśli flirt się nie uda? Jak używać flirtu w scenie, dialogu, budowaniu relacji między bohaterami? Na to wszystko postaramy się odpowiedzieć podczas jednodniowego warsztatu.

Czas trwania zajęć: wynosi cztery godziny (z przerwą).

Informacja o biletach

UWAGA
Warunkiem przyjęcia na warsztaty
jest napisanie dwuosobowej sceny (max.1 strona A4) na temat „podobasz mi się" - koniecznie bez użycia tego zdania, na dowolne postaci (parę, dzieci, kolegów z pracy, nieznajomych w pociągu - co komu w duszy gra).

Zgłoszenia należy przesłać na adres: anna.wakulik@teatrwybrzeze.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile lat istniała Sopocka Scena Off de BICZ?