stat
PATRONAT

Warsztat do "Ruskich"

Serdecznie zapraszamy na warsztat do spektaklu RUSCY, który odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia o godzinie 19:00 w Czarnej Sali.

sie 18

wtorek, godz. 13:00 - 15:00

Gdynia,
bilety 80 zł

w każdy wtorek (od 08.09 do 29.09.2020), godz. 17:00 - 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
O WARSZTACIE

- Kto ty jesteś?

- Polak mały.

Wydawać by się mogło, że kwestia tożsamości narodowej jest sprawą prostą niczym dziecinna rymowanka. Nie każdy jednak z taką łatwością jest w stanie dokonać autoidentyfikacji. Co składa się na poczucie przynależności narodowej i jak się ono zmienia w wyniku zawirowań historycznych, których jesteśmy przymusowymi uczestnikami? W trakcie zajęć odwołamy się do elementów polskiej historii oraz własnych do świadczeń związanych z polskością.

Warsztat poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi około dwóch godzin. Wstęp wolny. Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: weronika.lucyk@teatrwybrzeze.pl

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum Narodowego w Gdańsku jest srebrna ozdoba z XIII w., której podstawę stanowi...?