stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Walentynki - The Man I Love - Karolina Gorgo l- Zaborniak (2 opinie)

Karolina Gorgol-Zaborniak i Baltic String Quartet na
Walentynki !!!


jazz - koncerty w Trójmieście


"....
Będzie patrzył na mnie i się uśmiechał 
Zrozumiem
I chwilkę później 
Weźmie mnie za rękę
I mimo, że to wydaje mi się absurdem
Wiem, że oboje nie powiemy ani słowa

Może powinnam go spotkać w niedzielę 
Może w poniedziałek
Może nie
Ciągle jestem pewna, że pewnego dnia go spotkam
Może wtorek
Będzie moim dniem moich wieści. ..."

To słowa jednego z najbardziej znanych standardów jazzowych spółki Ira i George Gershwin z 1925 roku - The Man I Love . I właśnie ta piosenka stała się inspiracją do nastrojowego i kameralnego projektu, do niezwykłego spotykania pięknego głosu i kwartetu smyczkowego.

"The Man I Love" to projekt idealny na Walentynki. Karolina Gorgol-Zaborniak zaśpiewa piosenki, ktore były ongiś wykonywane przez znanych i lubianych wokalistów jak Nat King Cole, F. Sinatrę, E. Presleya czy L.Armstronga, najczęściej o miłości z dedykacją dla kobiet. W projekcie "The Man I Love" przewrotnie to kobieta śpiewa do mężczyzny.

A śpiewa takie przeboje jak: 
When I Falling Love, The Shadow of Your Smile, Tea for Two, Misty, Can't Help Falling in Love, Over The Rainbow, Fly Me To The Moon, Moon River, What a Wonderful World.

Aranżacja tych piosenek na kwartet smyczkowy i głos dodaje utworom nowego wybrzmienia i intymnego charakteru. To bardzo osobisty projekt Karoliny Gorgol- Zaborniak.
Do każdego biletu lampka szampana gratis.

Po koncercie serwujemy kolację.
Koszt kolacji 169zł za parę - wstęp na koncert bezpłatny
Można przyjść na sam koncert 69zł / osobę
 
W przypadku pytań prosimy o telefon na numer: 504 025 222
 


Karolina Gorgol-Zaborniak
Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku- klasa prof. Ryszarda Minkiewicza, a także Studiów Podyplomowych w Trinity College of Music-klasa prof. Hazel Wood oraz prof.Alison Wells. Uczestniczka wielu Wokalych Kursów Mistrzowskich znanych pedagogów: F.Barbieri, H.Lazarska, A.Pierce, I.Kremling, Ch.Elsner. Stypendystka Letniej Akademii Sztuki-Villa Decius/ British Polish Chamber of Commers (2002), Dartington Summer School (2003), Trinity College Scholarship Award (2004-2006), TCM Leche Award (2006-2007). Laureatka Nagrody Głównej Piosenki Towarzyskiej w Gdyni (1995), drugiego Miejsca w TCM Soloist Competition w Londynie (2005), półfinału Handel Competition w Londynie (2007) oraz nominacji do Złotego Medalu Szkoły TCM w Londynie (2007). Od roku 2005 Karolina nawiązała kilkuletnią współpracę z London Opera Players debiutując w Weselu Figara Mozart'a , a w 2007 z Mean Time Opera, gdzie wcieliła się w rolę Frasquity w Carmen. W 2004 roku została zaproszona do wykonania solowej kantaty 'Tra le Fiamme" G. F. Handel'a na Greenwich Festival of Early Music, która rok później również zadebiutowała na Handel Festival w Londynie. Uczestniczyła w takich wydarzeniach jak: Aix-en Provence Festival (2003), St.Martins-in-the-Fields Recital Series (2005), Schumman Festival (2006), Sundown Recital Series (2007). W październiku 2008 Karolina zaśpiewała partie Zuzi w premierowym wykonaniu opery 'Verbum Nobile' S. Moniuszki pod patronatem Ambasady Polskiej w Wielkiej Brytanii. Od stycznia 2009 jest solistką Teatru Muzycznego w Lublinie, gdzie występuje w roli Adeli (Zemsta Nietoperza), Krysi (Ptasznik z Tyrolu) Frascity (Carmen) oraz Królowej Nocy (Czarodziejski Flet). Jest odtwórczynią głównych ról m.in. Blondy, Olimpii, Noriny. W swoim dorobku ma również eksperymenty wokalne,gdzie chętnie miesza muzykę klasyczną z jazzem, a efektem tego był projekt Fundacji Młode Miasto z Trans City Orchestra uwieńczony koncertem w Kilonii w 2002 roku, a także długoletnia współpraca ze studiem nagraniowym w Gdańsku i w Londynie. W maju 2009 zaśpiewała solowa partie z filmu Pachnidło na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie., a w lipcu 2009 solowa partie z filmu Alien 3 na Festiwalu Muzyki Filmowej Fimucite na Teneryfie.

Baltic String Quartet 

Bilety w cenie 69 zł/os * są dostępne na:
www.balticquartet.com
lub tel. 606429090

oraz na godzinę przed występem

*przedsprzedaż do końca stycznia 

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  69 zł
 • Kontakt
  606-429-090
 • Przedsprzedaż
  59 zł
69 zł/os , w przedsprzedaży 59 zł/os

https://balticquartet.com/sklep/walentynki-the-man-love-karolina-gorgol-zaborniak

Aktualna edycja

Opinie (2)

 • Sześć na dziewięć

  69 zł :)

  • 1 0

 • Bilety kupione!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jan Paweł II odbył osiem podróży apostolskich do Polski. Ile razy odwiedził Trójmiasto?