stat
Impreza już się odbyła

Waldemar Siatka - Deus ex machina III - wernisaż

W poniedziałek, 6 maja, zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Waldemara Siatki pt. "Deus ex machina III". Wystawę będzie można oglądać w Małej Galerii Klubu do 6 czerwca 2019 r.

Kapelusze z ulicy Kilińskiego - wernisaż

cze 29

sobota, godz. 12:00 - 13:00

Gdynia, ul. Kilińskiego 10-12
Wstęp wolny
Deus ex machina III - informacja o wystawie:
Technologię odkryliśmy prawie na samym początku. Towarzyszy nam, odkąd zaczęliśmy czynić sobie ziemię poddaną. Pod różnymi postaciami przenika nasze życie i wpływa na nie. Stale i wciąż i tak bardzo, że prawie jej nie dostrzegamy. Stanowi jakby własny wszechświat, który przenika się
z naszym i który stale chcemy rozwijać i zmieniać. Nie myślimy o nim a przecież jest.

Prezentowane na wystawie prace powstały podczas projektu realizowanego w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Opowiadają o fascynacji światem techniki oraz stanowią refleksję nad jego oddziaływaniem na nasze życie codzienne.

Waldemar Siatka - Członek Rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców, wiceprezes w Zarządzie Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody i Delegat na Walny Zjazd ZPFP, członek Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOKUS 13 i wiceprezes w Zarządzie ART FOKUS 13, członek Stowarzyszenia Marynistów Polskich oraz Stowarzyszenia Fotograficznego "Przeciw Nicości".

Autor o sobie:
Po orbicie fotograficznej wędruję ponad 30 lat. Wąskim i szerokim kątem, zawsze w oparciu o światło zastane i często w konwencji reportażu, za pomocą obiektywu opisuję świat. Świat, który przy całej jego dramaturgii, jawi mi się jako fascynujący.

W kadrze interesuje mnie przyroda (zawsze), krajobraz i architektura. Fascynuje mnie pejzaż. Eksperymentuję z portretem i fotografią człowieka, we wszystkich jego opowiadaniach. Wiele satysfakcji sprawiają mi, nieustanne próby opowiadania za pomocą fotografii o świecie techniki.

Wystawę będzie można oglądać w Małej Galerii Klubu MW /ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni/ do 6 czerwca 2019 r., od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 15.00 oraz w weekendy na życzenie.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaki autorski teatr tworzy znany trójmiejski performer Krzysztof "Leon" Dziemaszkiewicz?