• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wakacjowo-Marakowo

Zbliżają się wakacje. Jeśli twoje dziecko spędza lipiec i sierpień w mieście może ten czas spędzić na wesołej i twórczej zabawie w MAKARAKA. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty zajęć letnich.

Lipiec w MAKARAKA dla dzieci w wieku 4-6 lat
Zapraszamy wszystkie przedszkolaki na codzienne letnie zajęcia w MAKARAKA. Otoczymy dzieci troskliwą opieką i będziemy uczyć poprzez wesołą zabawę z rówieśnikami, czytanie książeczek, malowanie, rysowanie, wyklejanie i lepienie. Będziemy biwakować na kocykach i pływać w morzu z tęczowej chusty. Jeśli tylko pogoda będzie sprzyjała będziemy oddawać się podwórkowym szaleństwom czyli zabawie swobodnej (np."obrazy"kredą) czy tez grach zespołowych - wyścigi, gra w klasy, zabawy z chusta, puszczanie latawców.

Zapraszamy na cykl tygodniowych 5 godzinnych zabaw od 9.30-14.30
Prosimy o zapisywanie dzieci na wybrane tygodnie:
-05.07.-09.07.2010
-12.07-16.07.2010
-19.07-23.07.2010
-26.07-30.07.2010
Kolejny tydzień 10% zniżki
Rodzeństwo 10% zniżki
Uwaga: prosimy o przyniesienie dla swoich pociech 2 śniadania
Istnieje możliwość wykupienia pojedynczego dnia zajęć:

Sierpień w MAKARAKA dla dzieci w wieku 2-3 lata
Jeśli Twoje dziecko przygotowuje się do pójścia do przedszkola zapraszamy na zajęcia Przed-Przedszkole. To cykl zajęć adaptacyjnych, rozwijających i edukacyjnych.
Spotykamy się 2 razy w tygodniu godz.10.00-12.00
Dzieciom zapewniamy fachową opiekę oraz wesołą i twórczą zabawę, a rodzicom możliwość pozostawienia dzieci w bezpiecznym, stymulującym miejscu na czas określonych obowiązków.
Program zajęć Przed-Przedszkole obejmuje wszystkie formy edukacji z którymi dziecko spotka się w przedszkolu. Zajęcia te pomogą Waszym pociechom obniżyć lęk przed rozłąką z rodzicem i tym samym wejść bezpiecznie i radośnie w życie przedszkola. Uczęszczając na zajęcia Przed-przedszkole dziecko zdobędzie wiele nowych umiejętności i będzie miało możliwość doświadczenia relacji z innymi dziećmi, nauczy się funkcjonowania w grupie rówieśników.
Uwaga: prosimy o przyniesienie dla swoich pociech 2 śniadania

Opinie

Sprawdź się

"Wesołe Kumoszki z Windsoru" były pierwszym spektaklem granym na deskach: