• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wakacje w Muzeum: wszystkie odcienie niebieskiego Świetlisty lazur - warsztaty z tworzenia witrażu

Kiedy myślimy o barwach wakacji, niebieski może wydawać się skojarzeniem dość nieoczywistym. Tymczasem latem towarzyszy nam nieustannie, kiedy patrzymy na bezchmurne niebo, zażywamy morskich kąpieli czy objadamy się jeżynami. Podczas tegorocznych wakacyjnych warsztatów w Muzeum Miasta Gdyni wspólnie odkryjemy wszystkie jego odcienie.

1 lipca - 28 sierpnia 2022, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

25 czerwca - 28 sierpnia 2022

Gdańsk, ul. Łąkowa (Pas zieleni)
Wstęp wolny
W lipcowe piątki od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi w wieku od 8 do 13 lat na zajęcia z cyklu Wakacje w Muzeum. W tym roku szczególną uwagę zwrócimy na środowisko, dlatego warsztaty rozpoczną się rozmowami na temat ekologii, a następnie uczestnicy stworzą wyjątkowe domowe dekoracje, korzystając z niebieskich pozostałości po wystawach i zużytych tworzyw sztucznych.
W piątek 8 lipca od godziny 12 do 14 wakacje rozpoczynamy w poszukiwaniu długo oczekiwanego światła słonecznego. Uczestnicy warsztatów Świetlisty lazur skorzystają z jego licznych właściwości tworząc niewielkie witraże własnego projektu, w pełni wykonane z odpadków.

Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Prowadzenie: Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Limit miejsc: 15. dzieci, 30. opiekunów

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
15 zł od dziecka, bezpłatna wejściówka dla opiekunów

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak pierwotnie nazywało się Muzeum Historyczne Miasta Gdańska?