Impreza już się odbyła

WYjątkowe KobieTY - wystawa fotografii

Z ogromną radością zapraszam Was na mój wernisaż fotograficzny, który odbędzie się w samym centrum mojego rodzinnego miasta, w Gdynia InfoBox, w dniu 2 marca. Wystawa prac potrwa do 17 marca 2019r.

cze 3

środa, godz. 19:00

Gdańsk, online
Wstęp wolny

19 czerwca - 30 sierpnia 2020, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 7 zł
ulgowy 5 zł
Tym razem przedstawię Wam owoc ponad 300 sesji kobiecych, które powstały na przełomie lat 2016-2019.

Korzystając z tego, że na 8 marca przypada Święto Kobiet, chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kobiece piękno, subtelność, zmysłowość i jedyną w swoim rodzaju siłę i tajemnicę, którą każda z nas nosi w sobie.

Jestem osobą bardzo energiczną konkretną i wszędzie mnie pełno. Nie boję się trudnych tematów, odważnie mówię o tym co sama przeżyłam. Robię to z ogromnym przekonaniem, że jeśli choć jedna Kobieta dzięki mnie spojrzy na siebie z innej perspektywy i odważy się poprosić o pomoc w trudnej dla niej sytuacji, warto! Pracując z Kobietami przy sesjach portretowych ale też tych bardziej zmysłowych, obserwuję niesamowite przemiany i doświadczam ogromu zaufania, jakim mnie obdarzacie. Czuję tę odpowiedzialność i robię wszystko, abyście na nowo się odnalazły i spełniały swoje pragnienia!

Poprzez pracę fotograficzną i portrety moich wspaniałych Modelek, chcę Wam pokazać, że każda z Was jest jedyna, niepowtarzalna i ma ''to coś'', pomimo że czasem skrzętnie to ukrywacie ;)

Dlatego też przy okazji wernisażu zapraszam Was na prelekcje pięciu niesamowitych Kobiet, które poprzez swoje historie pokażą, jak wielką siłę posiadamy- MY KobieTY oraz, że warto wierzyć w swoje marzenia, spełniać pragnienia, walczyć o swój głos ale jednocześnie dać sobie przyzwolenie na zwątpienie, łzy i niemoc.

Mam szczęście, że kocham to, co robię i codziennie poznaję nowe osoby i ich unikalne historie.
Zachęcam Was do obejrzenia i zachwytu nad tymi niezwykłymi Kobietami i do zobaczenia na wspólnej sesji!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jak nazywa się gra komputerowa stworzona przez Mateusza Skutnika, której akcja rozgrywa się w Gdańsku?