• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

WYjątkowe KobieTY - wystawa fotografii

Z ogromną radością zapraszam Was na mój wernisaż fotograficzny, który odbędzie się w samym centrum mojego rodzinnego miasta, w Gdynia InfoBox, w dniu 2 marca. Wystawa prac potrwa do 17 marca 2019r.

23 września 2022 - 23 kwietnia 2023

Wstęp wolny

4 lutego - 3 maja 2023, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
Tym razem przedstawię Wam owoc ponad 300 sesji kobiecych, które powstały na przełomie lat 2016-2019.

Korzystając z tego, że na 8 marca przypada Święto Kobiet, chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kobiece piękno, subtelność, zmysłowość i jedyną w swoim rodzaju siłę i tajemnicę, którą każda z nas nosi w sobie.

Jestem osobą bardzo energiczną konkretną i wszędzie mnie pełno. Nie boję się trudnych tematów, odważnie mówię o tym co sama przeżyłam. Robię to z ogromnym przekonaniem, że jeśli choć jedna Kobieta dzięki mnie spojrzy na siebie z innej perspektywy i odważy się poprosić o pomoc w trudnej dla niej sytuacji, warto! Pracując z Kobietami przy sesjach portretowych ale też tych bardziej zmysłowych, obserwuję niesamowite przemiany i doświadczam ogromu zaufania, jakim mnie obdarzacie. Czuję tę odpowiedzialność i robię wszystko, abyście na nowo się odnalazły i spełniały swoje pragnienia!

Poprzez pracę fotograficzną i portrety moich wspaniałych Modelek, chcę Wam pokazać, że każda z Was jest jedyna, niepowtarzalna i ma ''to coś'', pomimo że czasem skrzętnie to ukrywacie ;)

Dlatego też przy okazji wernisażu zapraszam Was na prelekcje pięciu niesamowitych Kobiet, które poprzez swoje historie pokażą, jak wielką siłę posiadamy- MY KobieTY oraz, że warto wierzyć w swoje marzenia, spełniać pragnienia, walczyć o swój głos ale jednocześnie dać sobie przyzwolenie na zwątpienie, łzy i niemoc.

Mam szczęście, że kocham to, co robię i codziennie poznaję nowe osoby i ich unikalne historie.
Zachęcam Was do obejrzenia i zachwytu nad tymi niezwykłymi Kobietami i do zobaczenia na wspólnej sesji!

Opinie

Sprawdź się

Od kiedy Muzeum Narodowe w Gdańsku funkcjonuje pod obecną nazwą?