• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

W pogoni za rekinami - spotkanie z podróżniczką Justyną Szumacher

W pogoni za rekinami - spotkanie z podróżniczką i pasjonatką nurkowania z rekinami Justyną Szumacher - 1-go marca w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie o godz. 18.00.

kwi 21

niedziela, godz. 10:00 - 14:00

bilety 150 zł
ŚWIAT REKINÓW w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie już 1 marca br. o godzinie 18.00!

Zapraszamy na wydarzenie z cyklu Ludzie z pasją i spotkanie z podróżniczką i pasjonatką nurkowania Justyną Szumacher pt.:W pogoni za rekinami. Podczas spotkania przedstawiony zostanie świat rekinów od tej prawdziwej strony, tu uczestnicy dowiedzą się o najważniejszych faktach z życia rekinów oraz, że te piękne drapieżniki nie są wyłącznie postrachem oceanów, obalimy mity osnute wokół tych zwierząt. Podczas tego wydarzenia oprócz prawdziwych historii dotyczących tych niesamowitych zwierząt, będziemy mieli okazję obejrzeć kilka spektakularnych filmów wykonanych podczas nurkowania, obejrzeć i przede wszystkim dotknąć eksponaty zebrane przez podróżniczkę związane z życiem tych owianych grozą drapieżników!

Co czeka na uczestników?
Fascynujące relacje i opowieści Justyny przywiezione z
najdalszych zakątków świata (m.in. Mozambiku, Filipin, Malediwów, Wyspy Bahama, RPA, Sri Lanki, Sipadanu).

Przepiękne filmy  oraz spektakularne zdjęcia wykonane przez
wybitnego fotografa podwodnego, Roberta Grażdana Knaź.

Wyjątkowa okazja, aby zobaczyć zęby różnych gatunków rekinów, co na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń.

TU KUPISZ BILET
Joanna Szumacher o sobie:
Jestem podróżnikiem i pasjonatką nurkowania  z rekinami. Nurkuję już 24 lata i w tym czasie spotkałam wiele podwodnych zwierząt. Z wielką pasją oddałam się nurkowaniu z rekinami 7 lat temu, W tym celu podróżuję do miejsc gdzie można spotkać najbardziej znane gatunki takie jak: rekin biały, rekin tygrysi, rekiny: tępogłowe, rafowe, oceaniczne i wiele innych. Świat rekinów jest fascynujący. Jest to świat, który skradł moje serce, dlatego z tak wielką pasją dzielę się nim. Tym prawdziwym obrazem fenomenalnych władców mórz i oceanów, a nie wizją reżyserską Stevena Spielberga z filmu "Szczęki". Bardzo zależy mi, aby inni mogli poznać jak najbliższą prawdę o tych zwierzętach. 

Opinie

Sprawdź się

Noblista z Wrzeszcza, autor "Blaszanego bębenka", którego imię nosi galeria miejska to: