Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

W obronie jaskiniowca - spektakl gościnny

monodram
kasy:
609-462-105
wystawia:
Sala Koncertowa
W obronie jaskiniowca
8.0 5 ocen 1 10
Teatr Kamienica w Warszawie
W obronie jaskiniowca
Emilian Kamiński na podstawie scenariusza Roba Beckera

Wielki powrót legendarnej komedii w wykonaniu Emiliana Kamińskiego. Spektakl "W obronie jaskiniowca" znów może cieszyć publiczność... Po latach przerwy Emilian Kamiński wcielając się we współczesnego jaskiniowca demaskuje zawiłości relacji damsko-męskich, które niewiele zmieniły się od czasów pierwotnych.

Kobiety i mężczyźni nie mają łatwego życia, zwłaszcza razem. "W obronie jaskiniowca" to one man show, który przy kawalkadzie śmiechów widowni bezlitośnie rozprawia się ze stereotypami na temat związków, małżeństwa oraz przywar płci pięknej i tej nieco brzydszej. Pomimo całego rozwoju cywilizacji, lotów w kosmos, klonowania, coraz szybszych komputerów, rozwój uczuć i praw rządzących naturą człowieka nie następuje tak szybko, pomimo że człowiek zamienił jaskinię na przytulne i nowoczesne M4.

Spektakl "W obronie jaskiniowca" grany jest obecnie w 150 miastach w 30 krajach na całym świecie. Teatr Kamienica wznowił to przedstawienie specjalnie na życzenie widzów.

Reżyseria: Emilian Kamiński
Współpraca literacka: Dorota Kamińska i Mariusz Arno-Jaworowski

Występuje: Emilian Kamiński

Opinie 3 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery