• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

W głąb mojej Australii. Spotkanie autorskie z Karoliną Balewską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Karoliną Balewską. Po tym, jak we wrześniu ubiegłego roku mieliśmy okazję poznać autorkę książki "Droga do mojej Australii", tym razem spotkamy się z Karoliną Balewską za sprawą promocji jej drugiej książki - "W głąb mojej Australii".

Autorka opisuje w niej Australię z perspektywy kilkunastoletniej emigracji, bardziej doświadczona o lata, które w niej przeżyła. A także z perspektywy rodzica, gdzie przybliża czytelnikom miejsca w Australii, które można i warto doświadczać razem z dziećmi.

Jeżeli tak jak my, również jesteś ciekawy interesujących przygód z Australii i chcesz posłuchać o australijskiej codzienności, zapraszamy na spotkanie z Karoliną Balewską.

Więcej o gościni spotkania można się dowiedzieć z jej bloga podróżniczego: https://mojaustralia.com/

Na spotkanie wokół książki "W głąb mojej Australii" zapraszamy 20 grudnia o godzinie 18:00 do Sopoteki przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14.

O książce:

"W głąb mojej Australii"
to zbiór myśli, notatek z pamiętników oraz wpisów z bloga. W książce opisuję Australię widzianą moimi oczami i opieram się na własnych doświadczeniach z życia w Brisbane oraz podróży po kraju. Książka została również napisana z perspektywy osoby przebywającej od kilku lat na emigracji oraz z perspektywy rodzica, a nie - jak w przypadku pierwszej książki - młodej dziewczyny, która dopiero poznawała Australię i układała sobie życie od nowa. Dzięki tej książce czytelnik choć na chwilę przeniesie w piękne miejsca w Australii, np. w australijskie tropiki, na wyspę Rottnest czy Uluru.

Karolina Balewska - gdańszczanka, która od kilkunastu lat mieszka w tropikalnym Brisbane, Australii. Karolina jest autorką bloga Moja Australia i świat oraz dwóch książek "Droga do mojej Australii" oraz "W głąb mojej Australii".

Opinie

Sprawdź się

W 1994 doszło w Gdańsku do wypadku autobusu, w którym zginęły 32 osoby. W której dzielnicy doszło do katastrofy?