Impreza już się odbyła
PATRONAT

W drodze pod wiatr - recital Krystyny Tkacz (2 opinie)

Soroptimist International, 1 Klub w Gdańsku serdecznie zaprasza wydarzenie dobroczynne: recital Krystyny Tkacz Trio "W drodze pod Wiatr", który odbędzie się 7 października w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Tym razem dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony będzie na Bank Ambitnych Kobiet oraz terapię młodzieży i dzieci w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku.

Po recitalu zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Pauliną Reiter (autorką, redaktorką Wysokich Obcasów) na temat książki o kobiecie, która jako pierwsza opłynęła świat w samotnym rejsie, o Pani Krystynie Chojnowskiej-Liskiewicz.


---
Soroptimist International, I Klub w Gdańsku - Nasze zadania to między innymi pomoc kobietom w trudnej sytuacji życiowej.

Soroptimist International jest międzynarodową organizacją pozarządową, neutralną politycznie i światopoglądowo. Zrzesza ponad 100 tysięcy członkiń w 126 krajach świata. Organizacja ściśle współpracuje z ONZ i Radą Europy, przy których posiada swoje przedstawicielstwa.

Kobiety zrzeszone w SI są aktywne zawodowo, wykształcone, o wysokim poziomie etycznym i otwarte na pomoc ludziom potrzebującym. Charakteryzuje je odpowiedzialność, kreatywność i aktywny stosunek do życia. Wszystkie członkinie angażują się w działalność Klubu nieodpłatnie.

Najważniejsze cele Soroptimist International :
- zwiększanie szans kobiet na zatrudnienie oraz zdobycie nowych umiejętności
- zwalczanie przemocy wobec dziewcząt i kobiet
- praca na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90-120 zł
Bilety na wydarzenie można rezerwować telefonicznie 606 325 964 lub przez naszą stronę na FB https://www.facebook.com/events/1364618307035802/

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jaką funkcję pierwotnie pełniła Łaźnia Miejska, obecnie siedziba Centrum Sztuki Współczesnej w Gdańsku?