Impreza już się odbyła
PATRONAT

W drodze pod wiatr - recital Krystyny Tkacz (2 opinie)

Soroptimist International, 1 Klub w Gdańsku serdecznie zaprasza wydarzenie dobroczynne: recital Krystyny Tkacz Trio "W drodze pod Wiatr", który odbędzie się 7 października w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Tym razem dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony będzie na Bank Ambitnych Kobiet oraz terapię młodzieży i dzieci w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku.

Po recitalu zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Pauliną Reiter (autorką, redaktorką Wysokich Obcasów) na temat książki o kobiecie, która jako pierwsza opłynęła świat w samotnym rejsie, o Pani Krystynie Chojnowskiej-Liskiewicz.


---
Soroptimist International, I Klub w Gdańsku - Nasze zadania to między innymi pomoc kobietom w trudnej sytuacji życiowej.

Soroptimist International jest międzynarodową organizacją pozarządową, neutralną politycznie i światopoglądowo. Zrzesza ponad 100 tysięcy członkiń w 126 krajach świata. Organizacja ściśle współpracuje z ONZ i Radą Europy, przy których posiada swoje przedstawicielstwa.

Kobiety zrzeszone w SI są aktywne zawodowo, wykształcone, o wysokim poziomie etycznym i otwarte na pomoc ludziom potrzebującym. Charakteryzuje je odpowiedzialność, kreatywność i aktywny stosunek do życia. Wszystkie członkinie angażują się w działalność Klubu nieodpłatnie.

Najważniejsze cele Soroptimist International :
- zwiększanie szans kobiet na zatrudnienie oraz zdobycie nowych umiejętności
- zwalczanie przemocy wobec dziewcząt i kobiet
- praca na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90-120 zł
Bilety na wydarzenie można rezerwować telefonicznie 606 325 964 lub przez naszą stronę na FB https://www.facebook.com/events/1364618307035802/

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Który działający do dzisiaj teatr jest najstarszym teatrem niezależnym w Trójmieście?