• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

W Gorącej Wodzie Kompani - Matka Chrzestna

Impro to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. W tworzenie improwizowanego spektaklu zaangażowana jest pomysłowość tak występujących aktorów jak i zgromadzonej publiczności.

wrz 20

piątek, godz. 18:00, 20:30

bilety 90 - 120 zł
Kup bilet
paź 25

piątek, godz. 17:30, 20:30

bilety 100 - 270 zł
Kup bilet
Widzowie narzucają, podpowiadają, sugerują kierunki, w których rozwijają się postaci i fabuła. Ta twórcza współpraca owocuje nieobliczalnymi i niepowtarzalnymi występami, na które piekielnie gorąco zapraszamy.

Jeśli lubisz wolny i frywolny humor, tony absurdu przetykane jak najbardziej poważnymi lub sensacyjnymi klimatami, lub jeśli po prostu chcesz się przekonać, czy możliwe jest stworzenie 90-minutowego spektaklu na poczekaniu - przyjdź i daj się wciągnąć.

W Gorącej Wodzie Kompani przedstawiają długoterminową kryminalno-miłosną improwizowaną sagę z Gdańska Matka Chrzestna, odcinek 2.
Kolejne spotkanie z rodziną Matysiuków!

W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI to niezależna grupa teatralna z Trójmiasta.
Kompania to piękne kobiety i mądrzy mężczyźni: Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Małgorzata Tremiszewska, Magdalena Walaszczyk, Karolina Wróbel, Szymon Jachimek, Paweł Kukla, Łukasz Ławniczak, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i wujek Wojciech Tremiszewski. Na klawiszach improwizuje Hubert Świątek. W ich szeregach panuje jednocześnie patriarchat i matriarchat.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 20 zł
Bilety 10/ 20 zł do kupienia w księgarni PWN w Ratuszu Staromiejskim w dniach:
10 lutego w godz. 10.00 - 18.00
11 lutego w godz. 10.00 - 14.00
13 lutego w godz. 10.00 - 19.00

Opinie

Sprawdź się

Czy Czarna Sala Teatru Wybrzeże im. Stanisława Hebanowskiego to inicjatywa zupełnie nowa?