Spektakl

Voala Station

Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
adres:
Gdańsk młyniska, Stocznia cesarska, plac pod żurawiem m3
w ramach wydarzenia:
Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2019
ocena:

oceń na 1 oceń na 2 oceń na 3 oceń na 4 oceń na 5

5.0 / 5 (1 głos)

Voala / Hiszpania
Voala Station

Voala to trupa, dla której naturalną scenerią jest niebo. Zawieszeni pod dźwigiem, artyści wykonują powietrzne akrobacje, tworząc wyrafinowane, choreograficzne kompozycje, wprowadzające w zachwyt i zdziwienie tysiące widzów na całym świecie. Zespół czerpie inspirację ze skoków spadochronowych i baletu wodnego. Niezapomnianym obrazom w powietrzu zawsze towarzyszy potężna i zmysłowa muzyka, komponowana specjalnie na tę okazję i wykonywana na żywo.

Prezentowany podczas tegorocznego festiwalu spektakl "Voalá Station" jest komedią powietrzną odgrywaną na wysokości ok. 30 metrów nad ziemią. Jak tłumaczą artyści, tworzywem spektaklu są pojawiające się w przestrzeni nieba poetyckie i pełne magii obrazy, wspierane mocnymi kompozycjami muzycznymi.

Ten niezwykły "podniebny teatr" umieszczony w industrialnej scenerii Stoczni Cesarskiej, w pobliżu sławnego żurawia M3, z pewnością oderwie widzów festiwalu od szarej codzienności.

Recenzja Trojmiasto.pl

Po Festiwalu FETA 2019: podsumowanie

Festiwal FETA nigdy dotąd nie rozgrywał się na tak dużej przestrzeni. Impreza przez dwa pierwsze dni gościła na terenie Dolnego Miasta i...

Przeczytaj także

  • Od czwartku FETA: to warto wiedzieć
    10 lipca 2019 (33 opinie)

    Święto teatru ulicznego i plenerowego do Gdańska zawita po raz 23. Impreza zacznie się późnym wieczorem w czwartek 11 lipca i potrwa do niedzieli 14 lipca. Pierwsze dwa dni zaplanowano w...

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pierwsza nazwa Muzeum Miasta Gdyni to: