stat
Impreza już się odbyła

Vedic Art - wolność tworzenia.

Zapraszam cię do odkrywania Twojego kreatywnego potencjału i wspólnego malowania! Wejdź z nami w Przestrzeń Tworzenia - maluj i bądź wolny!

paź 29

czwartek, godz. 17:00 - 19:00

Wstęp wolny
gru 18

piątek, godz. 17.00

Wstęp wolny
Wybierz się w podróż na spotkanie z niezwykłą osobą z Samym Sobą. Przed nami kolejny warsztat z malowaniem intuicyjnym Vedic Art, w trakcie którego doświadczysz głębokiego zanurzenia w sobie i skontaktujesz się ze swoim Wewnętrznym Twórcą. Na tej drodze docierania do wewnętrznej prawdy, poprowadzą Cię pędzel, farby i Twoje serce. Daj się porwać atmosferze zabawy, akceptacji i swobodnego wyrażania siebie poprzez kolor na płótnie! Powróć do naturalnej ekspresji, spontaniczności i czystej radości istnienia! Zostań Artystą Sztuki Życia!

Vedic Artto stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana metoda rozwoju osobistego, wykorzystująca jako narzędzie malowanie intuicyjne. Podczas malowania wg 17-stu zasad Vedic Art przypominamy sobie kim tak naprawdę w swej istocie jesteśmy: Twórcami, a nie odtwórcami. Nie naśladujemy, tylko wyrażamy własne odczucia. Otwierając coraz bardziej serce, docieramy do swojej pierwotnej natury. Nasze prawdziwe JA odtąd zaczyna świecić pełnym blaskiem. Odczuwamy jedność ze swoim dziełem, z innymi, z Wszechświatem, a wtedy wszystko co stworzymy z poziomu serca, przejawia się jako doskonałe. W trakcie warsztatów odnajdziesz swój własny życiowy rytm, swoją paletę kolorów, swoją niepowtarzalną drogę ślad pędzla na płótnie. Jest to świetna okazja do spotkania się z wzorcami i programami funkcjonującymi w Twoim życiu , które będą ujawniały się w procesie tworzenia. Podążając za przebudzoną w akcie kreacji intuicją pozbędziesz się wielu ograniczeń, które powodują, że nie możesz korzystać ze swojego potencjału i oddychać pełną piersią. Pozostawisz za sobą oczekiwania, porównania i oceny. Vedic Art, to proces transformacji, dzięki któremu możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię od dawna pytania. Ujawnią się Twoje ukryte dotąd talenty. Uwierzysz w siebie, w swoją moc sprawczą, zaczniesz szybciej podejmować decyzje i działać. Wzrośnie Twój poziom świadomości, a wszystko to, czego doświadczysz na warsztatach, przełoży się bezpośrednio na pozytywne zmiany w Twoim życiu. Poczujesz, że wiesz i potrafisz, że wszystko jest możliwe, bo potencjał kreacji jest nieograniczony!

Dla osób, które nigdy nie malowały, które malowały, ale czują się zablokowane twórczo, dla tych którzy chcą spróbować czegoś nowego, uwolnić swój potencjał, uaktywnić odpowiedzialną za rozwój kreatywności, prawą półkulę mózgową, otworzyć się na więcej przyjemności i radości w życiu, potrzebują zmiany na polu prywatnym i zawodowym. Dla tych, którzy czują się wewnętrznie wypaleni, chcą się odstresować i dać sobie chwilę oddechu aby odnowić połączenie z duszą i sercem.

W proponowanej formie warsztat Vedic Art trwa 2 x 2 dni - min. 30h. ( ok. 8h dziennie + 1h przerwa obiadowa). Można też wziąć udział w 1 dniu warsztatu. Równolegle będzie się odbywał I i II stopień oraz zaawansowany kurs Six Vedangas. Po ukończeniu kursu (pełne 4 dni) otrzymujesz dyplom ukończenia stopnia podstawowego lub zaawansowanego. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie, w którym stopniu chcesz uczestniczyć. Warsztat można dokończyć w kolejnym dowolnym terminie. Na miejscu zapewniam sztalugi, papier, ołówki oraz różnorodne materiały do tworzenia struktur. Cena warsztatu nie obejmuje pozostałych materiałów malarskich. Na cały warsztat (4 dni) należy się zaopatrzyć w: podobrazia bawełniane różnego formatu (10 szt.), farby akrylowe w dużych tubkach, min.100ml, pędzle, paletę. Na 2 dni warsztatu potrzeba 7 podobrazi. Mogę wskazać najbardziej optymalne miejsce zakupu. Można zabrać też własne materiały do tworzenia faktur (kamyki, piasek, brokaty, kasza, ryż, tasiemki itp.) Dobrze wziąć ze sobą ubrania, które można z radością pobrudzić. Jest możliwość zamówienia tzw. wyprawki malarskiej, która będzie na Ciebie czekała na miejscu. Zapytania i zamówienia: katarzyna.a.jaworska@gmail.com

UWAGA! Równocześnie możliwość uczestniczenia w warsztacie ONLINE z dowolnego miejsca. Zapytaj o szczegóły!

CENA WARSZTATU:
500 zł 2 dni
250 zł: 1 dzień
SIX VEDANGAS - kurs zaawansowany: 600 zł 2 dni z malowaniem

Emeryci, renciści, uczniowie i studenci studiów dziennych - 20% zniżki.
Dzieci uczestników warsztatu, w przedziale wiekowym od 12 do 16 lat - 50% zniżki.
Absolwenci Vedic Art, którzy ukończyli II stopień - 150 zł /1dzień

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, to niezwłocznie zarezerwuj miejsce Zgłoś chęć uczestnictwa mejlowo, albo telefoniczne i wpłać bezzwrotną zaliczkę 100 zł na podane konto w ciągu 3 dni od zgłoszenia. Tel. 502 269 986, e-mail: katarzyna.a.jaworska@gmail.com

Przyjezdnym pomagamy w znalezieniu noclegu niedaleko miejsca warsztatu. Posiłki można zakupić w pobliskich punkatch gastronomicznych.

Katarzyna Jaworska: Jestem nauczycielką malowania intuicyjnego Vedic Art w stopniu ekstrakompetencyjnym, z uprawnieniami do prowadzenia kursów online, arteterapeutką z praktyką kliniczną, instruktorką Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, instruktorką Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana. Od 2012 roku prowadzę zajęcia, które za pomocą malowania intuicyjnego, pracy z ciałem, oddechem i głosem, pomagają uczestnikom pokonywać ograniczenia i otwierać się na ich własny potencjał. Sztuka i twórcze działania, towarzyszą mi od najwcześniejszych lat dziecinnych i mają dla mnie wymiar transformacyjny i terapeutyczny. Fascynuje mnie wnętrze ludzkie i proces pogłębiania samoświadomości poprzez pracę z ciałem, umysłem, taniec terapeutyczny i arteterapię. Kocham piękno w każdej postaci, a zwłaszcza piękno przyrody. Uwielbiam celebrować posiłki w dobrym towarzystwie, muzykę i taniec, które poruszają zmysły. Najbardziej inspirujące są dla mnie spotkania, rozmowy i praca z drugim człowiekiem. Chętnie wędruję brzegiem morza, odpoczywam leżąc na piasku i słuchając szumu fal.Tworzę także obrazy intencyjne i mandale osobiste na zamówienie. Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni, historii sztuki na UAM w Poznaniu oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

https://www.instagram.com/vedicartkatarzynajaworska/

http://vedicart.pl/jaworska-katarzyna/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sołdek jako statek-muzeum zacumowany jest na stałe...?

 

Najczęściej czytane