stat

VII Koncert Charytatywny Muzyka Czyni Cuda

Javier Camarena Meksykański tenor, niedawno uhonorowany przez prestiżową organizację International Opera Awards tytułem wokalisty roku (2020), stał się jednym z najwybitniejszych i najbardziej poszukiwanych artystów na świecie, występując z ogromnym sukcesem w największych teatrach operowych i salach koncertowych, m.in. Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Staatsoper w Wiedniu, Teatro Real w Madrycie czy Royal Opera House w Londynie. W Gdańsku zaśpiewa arie włoskiego belcanta z oper Donizettiego, Rossiniego i Belliniego, a także popularne pieśni włoskie i południowoamerykańskie.

Program:
Ferdinand Hérold - Uwertura do opery ZampaCharles Gounod - L'amour! L'amour!... Ah! Leve-toi soleil... z opery Romeo i JuliaVincenzo Bellini - È serbato a questo aciaro... z opery Capuleti i MontecchiGioacchino Rossini - Uwertura z opery Kopciuszek albo triumf dobrociGioacchino Rossini - Sì, ritrovarla io giuro! z opery Kopciuszek albo triumf dobrociGaetano Donizetti - A, mes amis... z opery Córka pułkuGioacchino Rossini - La tarantellaLuigi Denza - Funiculì, funiculà...Gerónimo Giménez - Intermezzo z Las bodas de Luis AlonsoOsvaldo Farrés - Tres palabrasRafael Hernández Marín - Perfume de gardeniasCésar Portillo de la Luz - Contigo en la distancia

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Czas trwania koncertu: ok. 2 godz.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wyposażenie medyczne nowej Kliniki Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym.
Współorganizator:
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Chirurgicznie Chorym
Kup bilet
paź 1

piątek, godz. 19:00

bilety 37-100 zł
ulgowy 27-80 zł
Kup bilet
paź 19

wtorek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Relikty Zamku Krzyżackiego w Gdańsku można oglądać w...?