stat

V Sopockie Konsekwencje Teatralne

V Sopockie Konsekwencje Teatralne - ogólnopolski przegląd małych form scenicznych, który odbędzie się w terminie pomiędzy wrześniem a grudniem 2021 r.

Idea, która przyświeca przeglądowi, to zaproszenie najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski. Ich wspólnym mianownikiem jest minimalna scenografia i maksymalnie trójka aktorów. Tematyka, rodzaj i forma są dowolne w poprzednich edycjach prezentowane były spektakle dramatyczne, teatru tańca, lalkowe czy muzyczne.
 
Trzyosobowe jury wyłoni trzy najciekawsze spektakle, przyznając im Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną. Czwarty głos należy do publiczności, która wykupi karnet na pokazy wszystkich spektakli.
 
RUSZA NABÓR NA V SOPOCKIE KONSEKWENCJE TEATRALNE!

V Sopockie Konsekwencje Teatralne - ogólnopolski przegląd małych form scenicznych, który odbędzie się w terminie pomiędzy wrześniem a grudniem 2021 r.

Do udziału w "Konsekwencjach" zapraszamy zarówno sceny zawodowe, jak i teatry nieinstytucjonalne oraz grupy i twórców amatorskich. Idea, która przyświeca przeglądowi, to zaproszenie najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski. Ich wspólnym mianownikiem jest minimalna scenografia i maksymalnie trójka aktorów. Tematyka, rodzaj i forma są dowolne.

Przegląd ma charakter konkursowy, a spektakle oceniane będą przez powołane przez Organizatora jury, które przyzna następujące nagrody:
- I nagroda - Duża Konsekwencja w wysokości 5.000 zł,
- II nagroda - Średnia Konsekwencja w wysokości 3.000 zł,
- III nagroda - Mała Konsekwencja w wysokości 2.000 zł.
Dopuszcza się przyznanie innych kategorii nagród uzasadnionych artystycznie i merytorycznie werdyktem jury.

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 17.05.2021 ROKU.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pomysłodawcą Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA jest...?