stat
Impreza już się odbyła

V Festiwal Humoru i Teatru

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić was do udziału w 5 corocznym festiwalu Humoru i teatru, który odbędzie się w XX Liceum ogólnokształcącym w Gdańsku, już 7 grudnia. Wydarzenie stworzone jest dla młodzieży po 15 roku życia, a w szczególności dla grup zorganizowanych, kół zainteresowań i wszystkich zainteresowanych teatrem.

Festiwal Humoru i Teatr, powstał cztery lata temu w sercach młodych ludzi pełnych pomysłów i pasji. I tak nieprzerwalnie mamy zaszczyt go tworzyć. Podczas niecałych 24 godzin, mamy okazje spędzić czas na wielu warsztatach, rozwijać swoje zainteresowania i poznawać nowe osoby. To niesamowite połączenie Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień i Klubu Inicjatyw Twórczych, mamy swoje miejsce, do którego was zapraszamy. A więc jeżeli jesteście pełni pasji, fajnych pomysłów i chcecie rozwijać swoje umiejętności to musicie do nas wpaść. Zapraszamy wielu gości, którzy dzielą się z nami swoimi doświadczeniami i przygodami. Mamy czas na pokazy teatralne i artystyczne. A co najważniejsze festiwal trwa całą noc, podczas której czekają na was różne atrakcje i zabawy integracyjne. Jest to także czas na inspirujące rozmowy nowe znajomości i poszukiwanie talentów. Chcecie spędzić czas wśród ludzi a nie w Internecie? Jest to miejsce dla was.

Jesteście zainteresowani? To świetnie! A może sami chcecie coś zaprezentować? Festiwal HIT to miejsce, w którym otwieramy się przed wami i chcemy poznać was i wasze talenty, zobaczyć, co daje wam radość. Dlatego zachęcamy do prezentacji wszelkiego rodzaju grup. Może śpiewacie? Jesteście grupą teatralną? Gracie na instrumentach? A może tańczycie? Pokażcie nam, kim jesteście nieważne, w jakiej formie. Chcemy was poznać i czekamy na was.

PROGRAM:

7.12.2019

8:00 - 9:00 - rejestracja uczestników
9:30 - 10:00 - przywitanie gości
10:00 -15:00 - 5-godzinne warsztaty + drugie śniadanie
15:15 - 16:15 - obiad
16:30 - 20:00 - I część pokazów artystycznych
20:00 - 21:00 - kolacja
21:00 - 00:00 - II część pokazów artystycznych.

8.12.2019

00:00 - 8:00 - całonocna integracja + ogólnodostępna kuchnia nocna
8:00 - Pożegnanie uczestników + śniadanie


Organizatorzy: Klub Inicjatyw Twórczych (KIT) i Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień (GCPU)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeów otrzymał Złoty Krzyż Orderu Virtuti Militari?

 

Najczęściej czytane