• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Uwolnij marzenia i zrób krok ku zmianie!

Warsztaty rozwojowe dla tych, którzy chcą urzeczywistnić swoje marzenia i przejść już do działania. Marzeniem organizatorów, czyli Xrystiana, Yulki i Ziutki - były wspólne warsztaty łączące kreatywną mentalność z wizualnymi technikami rysowania. Zrobiliśmy swój pierwszy wspólny krok i.

18 października 2022 - 23 czerwca 2023, godz. 16:30

bilety 460 zł
maj 28

niedziela, godz. 11:00

bilety 10 zł
"Wielkie marzenia, maleńkie działania - zacznij TERAZ" Robin Sharma

Zapraszamy na 6 godzinne warsztaty na żywo w Gdańsku i on line w tym samym czasie dla tych, którzy nie mogą przyjechać a chcieliby bardzo razem w grupie tego doświadczyć.

Na czym będzie polegała forma hybrydy offline - online?
Łączymy się w czasie rzeczywistym - przygotujemy specjalną transmisję z sali, na której na żywo będą odbywać się warsztaty. Będziesz mógł połączyć się z nami online, z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą specjalnego, przygotowanego wcześniej linku.

Będziesz brał czynny udział w warsztacie, przejdziemy RAZEM przez cały proces! Połączymy się z użyciem mikrofonu i kamerki, dzięki czemu zabierzesz głos, pokażesz się, wejdziesz w interakcje z resztą grupy.

Pakiet startowy, który zostanie rozdany podczas wejścia na sale, dostaniesz wprost pod swoje drzwi* (na terenie Polski). Chcemy byś zarówno online, jak i na żywo na sali wziął z tego 100% i poczuł na sobie realne widmo zmiany!

Dla kogo?
Dla tych, którzy marzą i którzy chcą zacząć działać tak, by je zrealizować

Z czym wyjedziesz?
Z doświadczeniem Magii Grupy.
Z rozpisanymi krokami, które przybliżą Cię do realizacji Twojego marzenia.
Z umiejętnością najprostszego wyrażania się.

Xrystian, Yulka & Ziutka

Yulka - Julia Łaszkiewicz

Jestem liderką i praktykiem biznesu, Executive Coachem, Facylitatorką, negocjatorką, od ponad 25 lat w biznesie w kadrze zarządzającej, w stałej superwizji z Wojciechem Eichelbergerem. Jestem absolwentką Management Development Program w ICAN Institute przy Harvard Business Review, studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania i innych programów rozwoju liderów. Obecnie, zainspirowana międzynarodowymi twórcami zajmującymi się transformacją i komunikacją (Alan Briskin, GLEN, Art of Convening), jestem na drodze wykorzystującej doświadczenie i talenty w nowy sposób - angażując zbiorową mądrość.

Współtworzę Morze Aniołów, społeczność jednoczącą kilkutysięczną grupę ludzi o wspólnych wartościach, praktykujących całoroczne kąpiele w zimnym morzu o wschodzie słońca. Jestem autorką książki: Magia Grupy pozycji skupiającej ponad 50 współtwórców, która integruje w sobie wiele historii, przemyśleń i inspiracji dotyczących grup.

Xrystian - Krystian Sołtysiński
Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem - moją specjalnością jest trening kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów. Pod moimi skrzydłami wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce. Z moim nieprzeciętnym podejściem do zarządzania możemy nadać zupełnie nowego tempa Twojemu rozwoju. Kiedyś usłyszałem, że istnieje wiele dróg na szczyt - Ja znam kilka skrótów. Na co dzień, poza rozwojem ogólne pojętym interesują mnie nowe technologie. Każdą przestrzeń możemy przenieść do rzeczywistości online. Zawsze otwarty na nowe - uczę się od każdego.

Ziutka - Anna Szczepkowska
Jestem VisualCoachem - architektem, trenerką, coachem, facylitatorką graficzną, graphic recorderką, ilustratorką i współtwórczynią filmów video explainer (wraz ze studio frufilm. pl). Od 10 lat pomagam ludziom w przejściu drogi do samych siebie, na której znajdują swoje marzenia, talenty, cele otwierają się na zmiany motywując się do podjęcia kroków niezbędnych do zmiany. Prowadzę rozwojowe warsztaty dla grup oraz sesje indywidualne. A w tym wszystkim wykorzystuję potęgę wizualizacji, która otwiera inny kanał komunikacji i wspiera osiąganie celów. Prowadziłam warsztaty z myślenia wizualnego dla różnych grup odbiorców w biznesie, NGO-sach, edukacji - dla kadr szkolnych, uczniów, menedżerów, agile coachów, agentów ubezpieczeniowych, scrum masterów etc. Współtworzę i facylituję graficznie programy rozwojowe dla biznesu i edukacji.

Rysuję ilustracje i infografiki dla firm, do książek, publikacji, stron internetowych, filmów w technice whiteboard animation. Podczas dużych wydarzeń tworzę na żywo zapis graficzny tzw. graphic recording, który jest wizualnym podsumowaniem prelekcji mówców. Stworzyłam przestrzeń wizualnej kreacji rozwojowych cytatów - Ziutka inspiruje®, która gromadzi ponad 20 tysięczną społeczność na Facebooku - przestrzeń otwartych ludzi, chcących myśleć pozytywnie, rozwijać się i wzajemnie inspirować każdego dnia. Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie talenty i mocne strony pozwalające mu kreować życie z pasją i radością w czym, jako Coach i fascynatka tego, co robię - pomagam.
Wiem, że każdy potrafi rysować wystarczająco, by włączyć komunikację wizualną i czerpać z niej do swojego życia i pracy, co udowadniam prowadząc autorskie warsztaty ze sketchnotingu - "Sketchnoting - myśl i notuj graficznie". Wraz z zespołem Szkoła 21 stworzyłam kurs on line "Sketchnoting w edukacji" po to, by wspierać edukację w nowoczesnych technikach uczenia się i wyrażania swoich myśli i emocji oraz budowania relacji z uczniem. Kurs dostępny jest na platformie: www.sketchnoting.myvod.io.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    333 zł
Chcesz wziąć udział i zarezerwować miejsce na warsztatach?
Kliknij w link: forms.gle/G83spEfBSHEX8A9T8

Wpłać pieniądze na konto w tytule przelewu wpisując "6marca XYZ"
53 1160 2202 0000 0003 2946 8692
Lub blikiem na nr: 600 044 807

Możesz też napisać wiadomość prywatną na nasz fanpage wpisując w treści: "XYZ", a My pokierujemy Cię dalej.

Opinie

Sprawdź się

Gdzie przechowywany jest obecnie księgozbiór Johanna Uphagena?