• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Uśmiech dla dzieci - Grzegorz Turnau (4 opinie)

Fundacja dla Dzieci Vivadental zaprasza na pierwszy koncert charytatywny "Uśmiech dla dzieci", który zapoczątkuje cykliczne, pomorskie spotkania dobroczynne na progu lata.

3 czerwca 2017 r. w Filharmonii Bałtyckiej, Ołowianka 1, godz. 19:00 wystąpią: w pierwszej części zespół Boogie Boys, w drugiej Grzegorz Turnau; wydarzenie poprowadzi Beata Szewczyk, dziennikarka Radia Gdańsk. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na sfinansowanie diagnostyki i leczenia stomatologicznego dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, spowodowanej chorobą, kłopotami rodzinnymi czy warunkami ekonomicznymi. Konkretnie to podopieczni pomorskich domów dziecka, Pogotowia Opiekuńczego w Gdańsku, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych oraz osoby chorujące na oligodoncję -rzadką chorobę genetyczną.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Program:
- godz. 19.00 - 19.45 :
przywitanie gości honorowych, prezentacja Fundacji dla Dzieci Vivadental;
występ zespołu Boogie Boys
losowanie 3 nagród dla publiczności
- godz. 19.45 - 20.15 przerwa:
na foyer aukcja, zabawa fantowa, stoiska charytatywne
- godz. 20.15 - 21.40 występ Grzegorza Turnaua.

Koncert został objęty patronatami honorowymi: Wojewody Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdańska, Prezydenta Pracodawców Pomorza, oraz Gdańskiego Klubu Biznesu

Patronaty medialne:
TVP Gdańsk, Radio Gdańsk, www,trójmiasto.pl, Magazyn Prestiż, Magazyn Express Biznesu, Magazyn Pomorski, Empik, Co jest Grane.

Bilety są dostępne w sprzedaży:
- stacjonarnie w kasach Filharmonii, w salonach Empik,
- elektronicznie na portalach ticketpro.pl, kupbilecik.pl, bilety24.pl

Fundacja dla Dzieci Vivadental jest młodą organizacją pozarządową, powołaną w listopadzie 2014 r., której celem jest pomaganie dzieciom w woj. pomorskim, znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej spowodowanej brakiem rodziny, trudnościami ekonomicznymi, nieuleczalną chorobą. Konkretnie wsparcie otrzymują podopieczni domów dziecka, domowych hospicjów dla dzieci, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych oraz chorzy na oligodoncję- rzadką chorobę genetyczną. powodującą brak zębów stałych. Średni koszt leczenia jednej osoby, oparty na przeszczepach komórek macierzystych i zastosowaniu implantów, wynosi 100 tys. zł, obecnie leczeniem objęte są trzy osoby.

Efekty działalności: z bezpłatnej diagnostyki i leczenia stomatologicznego oraz z doraźnej pomocy socjalnej skorzystało do lutego 2017 r. ok 170 dzieci .

Zapraszamy w magiczną podróż, gdy "Na Brackiej pada deszcz", jest "Cichosza" i nie wiadomo, czy "Naprawdę nie dziej się nic" czy jesteśmy na "Plażach Zanzibaru", a wkoło "Liryka, liryka, czuła dynamika...". Pomóżmy dzieciom pokonać granicę smutku, samotności i lęku. Niech wiedzą, że są dla nas ważne.

Więcej na www.vivadental.org.pl

Przeczytaj także

Opinie (4)

 • Turnau, santor, afdiejew w filharmonii? Takie koncerciki to sie robi w domach kultury? (1)

  A gdzie beethoven, moniuszko, czajkowski, rachmaninow?
  gdzie wielkie dzieła symfoniki, hę? Dużym składem gracie tylko dla szwabów i żydów? A kasa dla orkiestry i kolejnych "waszych"dyrygentów od polskiego podatnika!

  • 1 2

  • nikt nie chodzi na rachmaninowa

   pogódź się ze smutną rzeczywistością.
   wszyscy musimy coś jeść...
   a koncert jest charytatywny i dlatego ma być popularny, nie jest fair przyczepiać się do dobroczynności, nie sądzisz?

   • 0 0

 • turnał gra dla dzieci ... ale chyba resortowych

  turnał gra dla dzieci ... ale chyba resortowych :) za 110 zł , po prostu super, ale budynie i postprlowe elyty i tak za free wchodzą, pewnie bilety "stawia" urząd za moje podatki

  • 0 1

 • Wspaniały Grzegorz Turnau, ale...

  Po dzisiejszym koncercie czuję wielką euforię z powodu muzyki i śpiewu Turnaua, ale też ogromne rozczarowanie zepołem Boogie Boys. Połączenie ich na jednym koncercie z krakowską gwiazdą bylo jednym wielkim nieporozumieniem. Ich koncert to był jeden wielki huk i hałas. Nie wiem czy winne było złe, zbyt mocne nagłośnienie. Nie słychać było ani gry skądinąd dobrych muzyków, a o śpiewie nie wspomnę. Nie można było nic zrozumieć. Jeden huk nie do wytrzymania. Poza tym glupie, nie na poziomie żarty pana śpiewającego. Wielka szkoda dla calości tak szlachetnej imprezy. Na szczęście wyszedł na scenę pan Turnau, skromny artysta i wszystko nagle stało sie piękne. Co znaczy wielka, prawdziwa sztuka!!!

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co to są rzygacze?