• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Urodziny Elsy - spektakl gościnny (13 opinii)

spektakl dramatyczny teatr dla dzieci spektakl muzyczny
kasy:
58 321-82-83
czas trwania:
ok. 55 minut + niespodzianki po spektaklu
data premiery:
15 stycznia 2022
1.7
13 ocen
"Urodziny Elsy"

UWAGA! Spektakl dla widzów, którzy kupili bilety na "Urodziny Elsy" na 19.06.2022 na godz. 10:30.

Ze względu na liczne uwagi widzów, dotyczące zapowiadanej i faktycznej obsady aktorskiej a także przygotowania reżyserskiego spektaklu, Impresariat w porozumieniu z Salą Teatralną NOT pragnie wynagrodzić widzom zawiedzone oczekiwania i zaprosić ich na ponowny spektakl w gwarantowanej obsadzie i scenografii. Bilety zakupione na spektakl "Urodziny Elsy" na dzień 19.06.2022 na godz. 10:30 upoważniają do darmowego wstępu na niniejsze wydarzenie. Numery miejsc na biletach zachowują ważność.


W dzień wielkiego balu urodzinowego Elsy wszystkim będą udzielać się podniosłe nastroje. Okoliczności jednak nie będą tak radosne, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego Elsa będzie zaniepokojona, a przybyłe na bal Śnieżka i Jasmina będą wyjątkowo smutne? Czy Anna jak zawsze będzie próbowała ratować sytuację swoim szaleństwem? A może z pomocą przybędzie ktoś jeszcze? Co takiego wydarzy się w królestwie, jeśli tuż przed balem urodzinowym Elsy wszystko będzie szło nie po myśli księżniczek? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na bajkowym spektaklu pt.: "Urodziny Elsy". 

Występują:
Eliza Bartosiak (Elsa),
Anita Znamirowska (Anna),
Weronika Zimińska (Śnieżka),
Marta Żakowska (Jasmina).

-Spektakl zawiera elementy śpiewane.
-Aktorzy nawiązują interakcje z publicznością.
-Przedstawienie adresowane jest do widowni dziecięcej +4 lat

Opinie (13) 4 zablokowane

 • Organizator (opinia sprzed 1 roku)

  Dzień dobry, ze względu na liczne uwagi widzów, dotyczące zapowiadanej i faktycznej obsady aktorskiej a także przygotowania reżyserskiego spektaklu, Impresariat w porozumieniu z Salą Teatralną NOT pragnie wynagrodzić widzom zawiedzone oczekiwania i zaprosić ich na ponowny spektakl w gwarantowanej obsadzie i scenografii. Bilety zakupione na spektakl "Urodziny Elsy" na dzień 19.06.2022 upoważniają do darmowego wstępu na poniższe wydarzenie o tej samej godzinie, numery miejsc zachowują ważność. Serdecznie zapraszamy na spektakl ,,Urodziny Elsy'' 23.07.2022 godz. 10:30 i 13:00. Dodatkowo przesyłam linki do wydarzeń :
  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/77627/Gdańsk/Urodziny+Elsy/
  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/77630/Gdańsk/Urodziny+Elsy/
  https://www.ebilet.pl/rodzina/spektakle-dla-dzieci/urodziny-elsy/
  lub https://arttime.pl/

  • 0 0

 • Czy byłam na właściwym spektaklu? (2) (opinia sprzed 1 roku)

  Kupiłam bilety zachęcona samymi pozytywnymi opiniami. Niestety to, co miało miejsce w Gdańsku to kpina i żart z nas - rodziców i naszych dzieci.
  Wychodzi Anna - p. Klaudia Kulejewska (zaczyna się całkiem miło, kilka zasad i piękny wokal). Wychodzi Elsa, w którą wcieliła się p. Karolina Piechota i już czuje, że jestem nie w tym miejscu... niestety się nie pomyliłam...
  Fabuła kiepska, bez pomysłu. Zakończenie - dramat i konsternacja publiczności czy wychodzić, czy zostać, czy to koniec... żadnego drugiego ukłonu czy pożegnania z dziećmi.
  Część wokalna poza wspomnianą p. Klaudią to porażka. Mam tę moc - to hit ale... aktorka nie znała tekstu!
  Szukając w Internecie natknęłam się na zamianę tego spektaklu na inny - "Diabollina i księżczniki zapraszają na Urodzinowy Bal Elsy". Myślę, że tak jak z obsadą, tak ze spektaklem - wszyscy, którzy na nim byliśmy zostaliśmy oszukani.

  A co ciekawsze, obsadę z plakatów, oferty i reklam można było spotkać podczas spektaklu na widowni oraz później przed budynkiem NOTu - przypadek?

  • 6 0

  • (1) (opinia sprzed 1 roku)

   Czy składała Pani już reklamację?Bo ja składałam ale bez odzewu.Po za tym na kupbilet negatywy pokasowane.Na Facebook zniknął cały post z moim negatywnym komentarz...

   • 0 0

   • (opinia sprzed 1 roku)

    Ja już składałam reklamacje u pośrednika sprzedającego bilety i od razu zwrócili mi środki. Oby wam tez pozytywnie rozpatrzyli, bo to co się tam działo to jakieś nieporozumienie

    • 0 0

 • (opinia sprzed 1 roku)

  Skandal!!!!
  Była wczoraj na przedstawieniu "Urodziny Elsy".Skuszona bardzo pozytywnymi opiniami zabrałam córkę oraz znajomych(łącznie 8os).Jakież było moje zdziwienie już od początku,że to nie są aktorzy z plakatu.W ciągu przedstawienia moje zniesmaczenie rosło coraz bardziej....Elsa falszowalala strasznie,nie znała słów piosenki "Mam te moc".Moja 4letnia córka pytała czemu Elsa zle śpiewa!!!!!Przedstawienie nie było zgodne z opisem ze strony.Nie było również postaci, które były w opisie i na plakacie.Nie było również waty cukrowej i innych niespodzianek dla dzieci,które na wszystkich wcześniejszych przedstawieniach były!!!!!To nie byl spektakl ,na który wykupiłam bilety.
  Po przedstawieniu spotkalismy młodych ludzi ,który uświadomili nas,że ktoś im zabrał to przedstawienie!!!!!!Na plakatach są ich twarze!!!Widzial również filmiki z wcześniejszych przedstawien -były rewelacyjne.
  W głowie mi się nie mieści jak NOT mógł tak oszukać ludzi!!!!

  • 2 0

 • Kto może niech zwraca bilety (1) (opinia sprzed 1 roku)

  Bardzo słabiutko. Byłam zażenowana tym "spektaklem". Bez pomysłu, przewidywalny, nieciekawa scenografia. Córka z niecierpliwością czekała na postać Jasminy, której nie było... Elsa jakaś taka rozczochrana, jakby na urodzinach już dawno zabalowała i źle się czuła nie z powodu kataru, ale kaca. Jedyny plus dla aktorki grającej Anne, piękny wokal.

  • 7 0

  • Zwrot biletów (opinia sprzed 1 roku)

   Reklamowałam bilety, otrzymałam dzisiaj informacje o pozytywnym rozpatrzeniu i zwrocie środków

   • 3 0

 • nie polecam (opinia sprzed 1 roku)

  Zostaliśmy oszukani, W spektaklu grali zupełnie inni aktorzy , nie było Jasminy . Wykonanie przeciętne, scenariusz słaby, jedynie Anna ratowała sytuację. Najgorszy był brak jakichkolwiek informacji czy to już koniec spektaktu. Dzieci ściągnięte pod scene wychodziły z sali same bez rodziców w ścisku goniąc Elzę , która wyszła na korytarz pozować do zdjęć. Za nimi goniący dzieci rodzice, którzy nie wiedzieli co się dzieje. To były malutkie dzieci 3-6 lat , była to bardzo niebezpieczna sytuacja. Na korytarzu płakała matka, która nie mogła znaleźc swoje dziecko.

  • 4 0

 • (opinia sprzed 1 roku)

  biuro@arttime.pl email organizatora spektaklu. proszę piszcie ludzie i żądajcie zwrotu kosztów biletów, gdyż to nie był spektakl z zapowiedzi.

  • 4 0

 • Zostaliśmy oszukani! (opinia sprzed 1 roku)

  Czy ktoś zrobił sobie żarty?
  Prawdziwe aktorki z plakatu widziałam na widowni. Wystarczy poszperać w internecie i zaczyna wszystko być jasne, zostaliśmy oszukani. ciekawe czy prawdziwy spektakl będzie można jeszcze obejrzeć?!

  • 7 0

 • (opinia sprzed 1 roku)

  Bardzo słabe przedstawienie, tak jak napisane w innych komentarzach, ale co gorsza kompletny brak kontroli/ kierowania widzami po przedstawieniu. Dzieci na koniec widowiska zachęcano do gromadzenia się pod scena po czym wszyscy ruszyli na zewnątrz do zdjęć z aktorkami. Nie było jasne gdzie te zdjęcia będą miały miejsce ani co się w ogóle dzieje. Nastąpił ogromny ścisk, zrobił się zator przy drzwiach, komuś zgubiło się dziecko, którego wszyscy w panice zaczeli szukać - coś okropnego. Moja córka koniec końców nie załapała się na zdjęcie, wiec dodatkowa przykrość. Naprawdę nie polecam.

  • 2 0

 • (opinia sprzed 1 roku)

  Dramatyczne przedstawienie. Scenariusz napisany na kolanie. Wydaje mi się, że coś się wydarzyło i wszystko zmienili. Aktorzy inni niż w zapowiedzi. Gdyby nie Anna byłoby 1/10, tak jest 2/10.

  • 4 0

 • (opinia sprzed 1 roku)

  Spektakl bez treści. Kilka piosenek z bajek, ale wykonanie słabe-tylko Anna ratuje sytuację.

  • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery