stat
Impreza już się odbyła

Uniesienie spódnicy - spotkanie autorskie z Vocą Ilnicką

Biblioteka Gdynia zaprasza na spotkanie autorskie online. Będzie to rozmowa wokół kobiecej seksualności z autorką książki Uniesienie spódnicy. Seksualne doświadczenia i kobieca moc, Vocą Ilnicką.

25 czerwca o godz. 18.00, na żywo na fanpageu Biblioteki Gdynia  porozmawiamy o siostrzeństwie, macierzyństwie, akceptacji ciała i kobiecej seksualności bez kontekstu mężczyzny na wszystkich etapach jej rozwoju. Do uczestnictwa zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia.

O Uniesieniu spódnicy czytamy:

Część pierwsza książki: Seksualna krew
Opowiadam(y) o kobiecej krwi, naszych doświadczeniach z życia w cyklach, miesiączce, płodności, menopauzie i seksie podczas okresu. Znajdziesz tu wiele historii o pierwszej miesiączce, wstydzie, ale też o celebrowaniu pierwszej i każdej następnej miesiączki oraz świętowaniu menopauzy. O mocy krwi i miesiączkowej magii.

Część druga książki: Kochanie siebie
Ta część może przyprawić o rumieńce wstydu i ekscytacji! Znajdziesz tu historie o niezwykłych orgazmach i braku orgazmów, o edukacji seksualnej, jaką odebrałyśmy, o pierwszych razach, pierwszych seksualnych doświadczeniach. Mówimy o kochaniu i akceptowaniu siebie, swojego ciała, o piersiach, brzuchach, cipkach, kobiecości, o tym, jak sprawiamy sobie samodzielnie seksualną przyjemność i jakie mamy fantazje erotyczne.

Część trzecia: Przerodzenie seksualności
To księga historii porodowych, opowieści o seksualności, mocy i magii porodu, ale także o bólu. Znajdziesz tu też opowieści o porodzie bez bólu i porodowych orgazmach. Pytałam młode mamy o ich ciało po porodzie, o to, jak ciąża i poród wpłynęły na ich życie seksualne, jaki był seks po tym, gdy przez ich waginę przeszło dziecko i czy to ją zmieniło. A także o karmienie, seks z małym dzieckiem za ścianą i doświadczenie macierzyństwa.

Voca Ilnicka przewodniczka po kobiecej seksualności, aktywistka, edukatorka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl. Autorka Sekretnika kobiecej waginy i współautorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki. Zajmuje się przywracaniem seksualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej i męskiej seksualności. Voca Ilnicka pisze o sobie: Świętuję kobiecość, kłaniam się męskości, pomagam kobietom polubić ich ciała i bezkompromisowo wyrażać seksualność.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się pierwsze edycje Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - dzisiejszej wizytówki Gdyni?