stat
Impreza już się odbyła

Tytus, Romek i A'Tomek

Najsłynniejszy polski komiks Henryka Jerzego Chmielewskiego, wydawany od 1957 roku do dziś. Ileż to godzin spędzonych na czytaniu z zapartym tchem przygód Tytusa, Romka i A'Tomka! Dziadkowie i rodzice!

paź 4

niedziela, godz. 12.00

bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Kup bilet
paź 11

niedziela, godz. 11:00, i 15:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet
Macie szanse pokazać swoim potomkom część swojego dzieciństwa. Przygody trzech urwisowatych, pakujących się w kłopoty przyjaciół bawi i uczy od pokoleń, to element polskiej kultury i pozycja obowiązkowa dla każdego młodziaka. Widzowie będą świadkami usilnych prób uczłowieczenia szympansa Tytusa podejmowanych przez wielkiego wynalazcę-profesora T'alenta. Problem w tym, że Tytus wcale nie chcę zostać człowiekiem. Czy profesor T'alent poniesie klęskę? Czy zuchwali harcerze: Romek i A'Tomek zdołają mu pomóc? Co to jest wannolot i na jakie genialne pomysły wpadnie A'Tom? Dowiecie się podczas spektaklu!

Spektakl zgrabnie łączy szalony humor komiksu z walorami edukacyjnymi. Multimedialne projekcje przybliżą widzom wiedzę o zabytkach architektonicznych Londynu i Paryża oraz pojęcia z dziedziny sztuki takie jak abstrakcja, kontrast i horyzont. Genialność przedstawienia dopełnia nowatorskie połączenie hip-hopu z klasycznymi piosenkami harcerskimi. Muzyka, tak samo jak komiks "Tytus, Romek i A'Tomek" łączą pokolenia!

Występują:
TYTUS - Rafał Szałajko
ROMEK - Maciej Makowski
A'TOM - Łukasz Matecki
T'ALENT/BOSS - Bartosz Adamczyk/Arkadiusz Janiczek
POLICJANTKA/ASIZO - Katarzyna Taracińska-Badura
ZŁODZIEJE - Łukasz Matecki, Maciej Makowski
Scenariusz i reżyseria na podstawie komiksów H. J. Chmielewskiego.

Na tym wyjątkowym spektaklu świetnie będą się bawić nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Czas trwania ok. 1h 30 min z przerwą.
Wiek od 5 do 99 lat

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakich latach dyrektorem Teatru Wybrzeże był Maciej Nowak?