stat
Impreza już się odbyła

Tymoteusz wśród ptaków. Przedstawienie on-line dla dzieci

Zapraszamy na rodzinne oglądanie przedstawienia Teatru Barnaby: "Tymoteusz wśród ptaków". Przedstawienie jest jednym z sześciu utworów teatralnych napisanych przez Jana Wilkowskiego, w których głównym bohaterem jest mały miś Tymoteusz. Miś z Rymcimcimowa jest jeszcze malutkim zwierzakiem, ale pomimo młodego wieku może pochwalić się mnóstwem przygód.

29 lipca - 18 grudnia 2020, godz. 12.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 28

środa, godz. godz., 18:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
Transmisję on-line udostępnimy na profilu FB Biblioteka Gdynia.

Tym razem Tymek znajduje w lesie porzucone kukułcze jajo i postanawia je wysiedzieć. Tacie Tymoteusza bardzo się to nie podoba, ponieważ to nie zadanie dla misia, a poza tym misie nie robią takich rzeczy, "to wstyd"! Tymoteusz nie daje za wygraną i stawia na swoim. Co dalej stanie się z jajeczkiem? Może wpadnie w ręce zgłodniałego lisa? A może coś się z niego wykluje? Przekonaj się sam.

Przedstawienie "Tymoteusz wśród ptaków" zostało wykonane w klasycznej technice pacynkowej. Aranżacja sceny i scenografia nawiązuje do legendarnej sceny pacynkowej w stylu angielskim: Punch & Judy Show. Lalki zaskakują na scenie, a muzyka energicznie napędza akcję.

Występuje: Marcin Marzec
Reżyseria: Jan Marcov
Scenografia: Karolina Michałek
Muzyka: Michał Makulski

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2019 dzielnicy Obłuże.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy powstało Akwarium Gdyńskie?

 

Najczęściej czytane