Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów
Teatr Barnaby / Polska, Gdańsk
Tymek

W zagranicznym lesie, żyje sobie tata miś i mały miś Tymek. Las jest duży, ale miś nie ma się w nim z kim bawić. W drodze do sklepu Tymek spotyka bezdomnego psiaka i postanawia go przygarnąć. Niestety tato nie zgadza się na nowego lokatora i piesek ląduje na wycieraczce. Pewnego razu misie zostają okradzione przez lisa złodzieja. Na szczęście piesek odbiera skradzione rzeczy i tym sposobem zyskuje wielką sympatię taty. Jak się to wszystko skończyło, musicie zobaczyć sami. Przedstawienie mówi o przyjaźni i wspólnym rozwiązywaniu problemów.

W spektaklu wykorzystane są mimiczne lalki stolikowe typu mapet, które wykonała Elżbieta Bosowicz, współpracująca z Lwowskim Teatrem "I Ludzie i Lalki". Bajkę zagra dla dzieci Marcin Marzec, absolwent Akademii Sztuki Teatralnej we Wrocławiu, twórca Teatru Barnaby, współpracujący m. in. z Opera Bałtycką, Teatrem Miniatura i Teatrem Szekspirowskim.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery