stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Tydzień chorwacki w GTS: Piękno Chorwacji w filmowym kadrze - spotkanie i degustacja wina

Wydarzenie w ramach

PIĘKNO CHORWACJI W FILMOWYM KADRZE | spotkanie i degustacja wina | Tydzień Chorwacki

Chorwacja to kraj pełen cudów, zarówno natury jak i kultury. Znajdziemy tu bogactwo unikalnych przyrodniczo zakątków, rajskich wysp, jaskiń i wodospadów, a także liczne zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kraj gdzie krzyżują się różnorodne kultury i tradycje.

dr Agnieszka Puszczewicz, dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce przybliży najpiękniejsze zakątki Chorwacji przez pryzmat kadrów filmowych. To tu kręcono takie produkcje jak: "Gra o tron", "Mamma mia II" czy "Gwiezdne wojny" a także wiele innych światowych produkcji. O tych, i innych ciekawostkach dowiecie się Państwo z prezentacji, która pokaże mniej znane oblicze Chorwacji, zaskoczy fanów najnowszych produkcji, ale i wielbicieli klasyki.

Znajdująca się pod wpływem wschodu i zachodu, a także południowego ducha Chorwacja, przez lata rozwinęła bogatą i różnorodną ofertę artystyczną, literacką i muzyczną. W tym krajui różnorodność smaków bogatej śródziemnomorskiej kuchni łączy się z wybornym winem, głównie z rejonów Istrii i w Kwarneru, Plešivicy czy Dalmacji. Spotkanie połączone będzie z degustacją wina.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym z gdańskich parków znajduje się popiersie Adama Mickiewicza?

 

Najczęściej czytane