stat
Impreza odwołana

Turnau Bedford Tour

Zapraszamy na koncerty promujące najnowszy album Grzegorza Turnaua "Bedford School"!

lis 5

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 99 - 139 zł
lis 21

niedziela, godz. 17:00

bilety 99-119 zł
Kup bilet
Szanowni Państwo, z przykrością zawiadamiamy, że koncert Grzegorza Turnaua, który miał się odbyć w Filharmonii Bałtyckiej w dniu 7 kwietnia 2019 r. został odwołany. Przyczyną tej decyzji są niezaplanowane wcześniej obowiązki związane ze zdrowiem artysty. Wszystkie bilety podlegają zwrotowi - prosimy o kontakt z miejscem ich zakupu.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Z poważaniem, Redakcja Artystyczna Live Concert


"Bedford Tour" to podróż do czasów, gdy w angielskiej szkole Grzegorz Turnau uczył się grać w rugby, a w wolnych chwilach odtwarzał ze słuchu ulubione piosenki Lennona i McCartney'a. Jest to pierwszy w muzycznej drodze Artysty projekt anglojęzyczny, z udziałem muzyków zespołu "Shannon" i jego charyzmatycznej wokalistyki Marii Rumińskiej. W programie koncertów znajdziemy utwory z repertuaru m.in. Billy Joela, Stinga, Queen i The Beatles. Nie zabraknie też znanych piosenek z dotychczasowych płyt Turnaua. "Bedford Tour" to koncerty dla rówieśników Sierżanta Peppera i tych, którzy czasem czują się jak "The Fool On The Hill".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki jest symbol władzy epoki brązu prezentowany w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku?