• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Trzech Tenorów

Listopadowa polska jesień jest często szara i przygnębiająca. Dlaczego więc nie ocieplić jej sycylijskim słońcem, gorącym temperamentem włoskich artystów i żarem emocji płynących z dźwięków arii operowych?

lis 14

wtorek, godz. 19:00

bilety 115 - 165 zł
Kup bilet
W koncercie wystąpią:
Adriano Gentili, Antonio Cantate, Pierluigi Paulucci
Maestosa Opera da Camera di Roma
Produkcja: Francesco Colonelli

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Wszystko to niesie bowiem ze sobą wyjątkowy koncert "The 3 Tenors", w którym na deskach polskiej sceny wystąpią trzej utalentowani włoscy tenorzy, obdarzeni wyjątkową barwą głosu, gorącym, włoskim temperamentem i pogodą ducha, będący godnymi następcami sławnych operowych mistrzów: Plácido Domingo, José Carrerasa oraz Luciano Pavarottiego.

Wspólnie z muzykami włoskiej opery kameralnej ("Maestosa Opera da Camera di Roma"), tenorzy przeniosą publiczność w świat najsłynniejszych włoskich melodii. Program wypełnią bowiem znane i uwielbiane przez publiczność arie operowe z takich oper jak "Tosca", "Traviata, "Rigletto" czy "Turandot", niepowtarzalne i ujmujące za serce pieśni neapolitańskie: "O sole mio", "Mamma", "Torna a surriento" i wreszcie pełne emocji ludowe melodie włoskiej muzyki filmowej. Nie zabraknie również wykonania "Czterech pór roku" wybitnego włoskiego kompozytora Antonio Vivaldiego. A wszystko to w otoczeniu wyjątkowych wizualizacji multimedialnych. Wieczór z włoskim akcentem na długo pozostawi ciepło w sercach słuchaczy!

Opinie

Sprawdź się

W jednym z oddziałów Muzeum Narodowego w Zielonej Bramie znajduje się: